El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

serveis de consultoria, assessorament i assistència jurídica i tècnica continuada en la normativa sectorial de protecció de dades de caràcter personal, delegat de protecció de dades (DPD), de conformitat amb el Reglament (UE) 2016/679 del Parlament Europeu i del Consell de 27 d'abril de 2016 relatiu a la protecció de les persones físiques pel qualrespecta al tractament de dades personals i a la Llei Orgànica 3/2018, de 5 de desembre, de protecció de dades personals i garantia dels drets digitals. Resta compresa la seva normativa de desplegament, així com la que sigui vigent amb independència de l'àmbit temporal d'execució del contracte. Les especificacions tècniques a continuació descrites s'adequaran, si fos el cas, als canvis normatius que li siguin aplicables, sense tenir caràcter de modificació.

Expediente CTON2025000011 · Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts (Barcelona). Con valor estimado de 25.000 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-09-23. Expediente CTON2025000011.

Importes y cifras

25.000 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
CTON2025000011
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-09-08
Fin de presentación de ofertas
2025-09-23

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
SEGURDADES, S.L. Formalizado 5.830 € 2026-07-13

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-09-08
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-03-19
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-07-14

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts

Ver el órgano →