El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

serveis d'implantació i desenvolupament de l’Oficina Tècnica de Gestió Operativa del Projecte TEI (Terrassa Energia Intel·ligent) de l’Ajuntament de Terrassa, que tindrà com a objectiu el control i seguiment operatiu del contracte de serveis energètics municipals per a la reducció del consum energètic mitjançant la millora i manteniment de les instal·lacions d’enllumenat públic, la renovació de la il·luminació interior i la implementació d’energies renovables - ECAS 5800/2017, Projecte TEI, Terrassa Energia Intel·ligent. L’abast, no exhaustiu, dels serveis inclosos en aquesta contractació són supervisar i controlar que l’adjudicatari del TEI : • Assoleix els objectius anuals establerts al contracte, tant des del punt de vista de materialització de l’estalvi com de generació d’energia renovable, així com que el càlcul d’aquests estalvis i generació és correcte. • Realitza les tasques de manteniment programat i soluciona les avaries que succeeixin d’acord al que estableix el contracte; des del punt de vista de freqüència de les tasques periòdiques, del temps de resposta i solució d’avaries i de la qualitat de les solucions portades a terme.

Expediente ECAS 01180/2024 · Ajuntament de Terrassa

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Terrassa (Barcelona). Con valor estimado de 49.600 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-05-27. Expediente ECAS 01180/2024.

Importes y cifras

49.600 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
ECAS 01180/2024
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Terrassa
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-05-10
Fin de presentación de ofertas
2024-05-27

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
APPLUS NORCONTROL SLU Adjudicado 20.528 €

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil de contratante Anuncio de Licitación 2024-05-10
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-07-18

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Terrassa

Ver el órgano →