El Vínculo El Vínculo.
ResueltaContrato SARA

Serveis d'escenotècnia i de suport a la sala dels equipaments escènics municipals i dels espais públics de representació de Banyoles. a) Prestació dels serveis tècnics de sonorització, il·luminació, serveis audiovisuals, maquinària escènica, serveis de cap de sala, taquilla i consergeria. b) Servei de manteniment i control preventiu i correctiu del material tècnic i les instal·lacions dels equipaments escènics.

Expediente X2024013279 · Ajuntament de Banyoles

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Banyoles (Girona). Con valor estimado de 1.286.381 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-04-29. Expediente X2024013279.

Importes y cifras

1.286.381 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
X2024013279
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Banyoles
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Girona

Fechas clave

Publicación
2025-04-16
Fin de presentación de ofertas
2025-04-29

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Punt de Fuga, logística tècnica d'espectacles, S.L. Formalizado 519.647 € 2025-07-15

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-04-16
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-06-20
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-07-21

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Banyoles

Ver el órgano →