El Vínculo El Vínculo.
ResueltaContrato SARA

Serveis d'assistència jurídica, econòmica, administrativa i tècnica per a la regularització, coordinació, seguiment i control de les operacions vinculades a la gestió dels aparcaments municipals de la ciutat de Barcelona que gestiona la Gerència d'Àrea de Mobilitat, Infraestructures i Serveis Urbans, ja sigui de forma directa o indirecta, també dels aparcaments objecte d'encàrrec de gestió a d'altres organismes, empreses públiques, així com dels concessionats a empreses mixtes. L'assistència també definirà el model de futur dels aparcaments municipals, establint el full de ruta a seguir calendaritzat, considerant els aspectes tècnics, econòmics, legals i de serveis, així com el rol que han de desenvolupar en el futur de la ciutat i en base el Planejament Urbanístic, el Pla de Mobilitat Urbana, els Plans i Programes supramunicipals d'aplicació i altra normativa vigent.

Expediente 001_24002160 · Ajuntament de Barcelona

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 560.979 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-01-21. Expediente 001_24002160.

Importes y cifras

560.979 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
001_24002160
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Barcelona
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-12-18
Fin de presentación de ofertas
2025-01-21

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
DESARROLLO, ORGANIZACIÓN Y MOVILIDAD, S.A. Formalizado 227.056 € 2025-06-10

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-12-18
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-05-06
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-07-22

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Barcelona

Ver el órgano →