El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Serveis consistents en les següents prestacions: - Servei de docència, organització, tutoria, avaluació, coordinació i altres tasques relacionades amb els cursos i assignatures, d’acord amb les necessitats del Centre de Formació d’Adults de Sitges - Servei per impartir i organitzar cursos de formació en idioma anglès, l’assignatura d’anglès del curs d’obtenció de l’accés a cicles formatius de grau superior i proves per a majors de 25 anys, l’assignatura d’anglès del curs específic d’accés a cicles formatius de grau mitjà i l’assignatura d’anglès del curs de suport a l’obtenció del títol de GESO, així com el suport inicial de català a alumnes que volen estudiar GESO, tots també del Centre de Formació d’Adults de Sitges (a partir d’ara CFA).

Expediente 1403-000021-002270/2024 · Ajuntament de Sitges

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Sitges (Barcelona). Con valor estimado de 508.289 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-04-17. Expediente 1403-000021-002270/2024.

Importes y cifras

508.289 €
Valor estimado
2
Lotes

Datos del expediente

Expediente
1403-000021-002270/2024
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Sitges
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-03-25
Fin de presentación de ofertas
2024-04-17

Códigos CPV

Lotes (2)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Servei de Docència
2 Servei de Docència d’Idiomes

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Campus Acadèmia Vilanova, SL · Lote 1 Formalizado 130.570 € 2024-08-06
Campus Acadèmia Vilanova, SL · Lote 2 Formalizado 83.256 € 2024-08-06

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil de contratante Anuncio de Licitación 2024-03-25
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-07-12
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-07-12
Perfil de contratante Anuncio de Formalización 2024-08-07
Perfil de contratante Anuncio de Formalización 2024-08-07

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sitges

Ver el órgano →