Servei transport escolar modalitat taxi o similar amb destí a escoles d'ensenyament infantil i primària i instituts de secundària.
Expediente 3174/2026 · Consell Comarcal del Baix Penedès
Licitación pública de servicios convocada por Consell Comarcal del Baix Penedès (Tarragona). Con valor estimado de 91.786 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-07-29. Expediente 3174/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 3174/2026
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Consell Comarcal del Baix Penedès
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- Contrato basado en un Acuerdo Marco
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Tarragona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-07-20
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-07-29
Códigos CPV
- 60120000Servicios de taxi
Lotes (6)
| Lote | Objeto | Presupuesto | CPV |
|---|---|---|---|
| 1 | Castellet i la Gornal – IES L’Arboç. Anada i tornada. Obl sense acompanyant | — | — |
| 2 | Les Masuques-Sant Marçal - IES L’Arboç. Anada i tornada. Obl sense acompanyant | — | — |
| 3 | El Montmell (Sansuies) – IES Coster de la Torre . Anada i tornada. Obligatori sense acompanyant | — | — |
| 4 | Dilluns - dimecres . RecollidaL'Arboç - el Vendrell - Escola la Muntanyeta (Bellvei) . Anada i tornada Dimarts i dijous. Recollida .Cunit-Escola La Muntanyeta.Anada i tornada Obligatori + acompanyant | — | — |
| 5 | Dilluns - dimecres ..Cunit - Escola la Muntanyeta (Bellvei) Dimarts i dijous. . Albinyana( o Vendrell) - Escola La Muntanyeta Anada i tornada Obligatori + acompanyant | — | — |
| 6 | Dilluns - dimecres . Segur de C.-Coma-ruga- Vendrell- Institut Arboç. Dimarts i dijous.. Coma-ruga- Santa Oliva-Institut Arboç. Anada i tornada.Obligatori + acompanyant | — | — |
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| FCO.JAVIER GARCIA MANRIQUE | Adjudicado | 15.284 € | 2026-08-06 |
| FCO.JAVIER GARCIA MANRIQUE | Adjudicado | 15.284 € | 2026-08-06 |
| Taxi Eduardo Aiguaviva Betrian | Adjudicado | 15.284 € | 2026-08-06 |
| FCO.JAVIER GARCIA MANRIQUE | Adjudicado | 15.311 € | 2026-08-06 |
| Taxi Eduardo Aiguaviva Betrian | Adjudicado | 15.311 € | 2026-08-06 |
| FCO.JAVIER GARCIA MANRIQUE | Adjudicado | 15.311 € | 2026-08-06 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-07-20 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-07 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-07 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-07 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-07 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-07 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-07 |
Ubicación geográfica
- Tarragona, Tarragona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Consell Comarcal del Baix Penedès
Ver el órgano →- Contracte basat en acord marc.Pòlissa de responsabilitat de càrrecs electes i personal al servei de l’administració, empreses públiques, consorcis i gestores d’entitat públiques AdjudicadaPublicada: 2026-07-22
- Contracte basat en acord marc ACM. Assegurança de danys a edificis i instal·lacions AdjudicadaPublicada: 2026-07-21
- Adhesió del Consell Comarcal del Baix Penedès a l’Acord marc de subministrament d’equips informàtics i de serveis associats amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2024.01) AdjudicadaPublicada: 2026-07-17
- Servei de cura per infants de 3 a 12 anys i conciliació familiar, a diferents municipis de la comarca del Baix Penedès EvaluaciónPublicada: 2026-07-08
- Contractació assegurança accidents programa MAIS 2026_contracte basat en acord marc AdjudicadaPublicada: 2026-06-25
- Redacción de los Planes integrales de los Sistemas de Saneamiento (PIGSS) correspondientes a los sistemas de saneamiento de la riera de la Bisbal (DVEN) y de Cubelles-Cunit (DCUB) EvaluaciónPublicada: 2026-06-18
- Servicio de autobuses adaptados con destino al Centro Público de Educación Especial (CEE) “Garbí”, situado en El Vendrell y en los Servicios de Terapia Ocupacional (STO) y Servicios Ocupacionales de Inserción (SOI) del “Ventall” (El Vendrell) y “La Sínia” (Calafell). AdjudicadaPublicada: 2026-06-08
- Serveis de la neteja i el manteniment dels edificis en els quals estan ubicades les oficines del Consell Comarcal del Baix Penedès. ResueltaPublicada: 2026-05-29
- L'objecte d'aquest contracte consisteix en la contractació d'una plataforma d'administració electrònica que permeti a aquesta Administració donar continuïtat al seu projecte d'administració electrònica (Exp. 812/2023) i seguir adaptant-se al nou marc legal desenvolupat en la Llei 39/2015, d'1 d'octubre, de procediment administratiu Comú de les Administracions Públiques ResueltaPublicada: 2026-04-30
- Contracte basat en l'Acord Marc. Adhesió acord marc ACM - auditoria pública i control financer EXP 2022.02 AdjudicadaPublicada: 2026-03-18