El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Servei professional d’impressió mensual i el repartiment del butlletí municipal de l’Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols, el qual porta per nom “#Guixols”, d'acord amb prescripcions del plec tècnic. Les tasques prèvies de redacció, disseny i maquetació es fan des del mateix Ajuntament. El contracte es divideix en dos lots, lot 1: Impressió, lot 2: Repartiment.

Expediente COBS2026/010 · Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols (Girona). Con valor estimado de 59.280 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-02-16. Expediente COBS2026/010.

Importes y cifras

59.280 €
Valor estimado
2
Lotes

Datos del expediente

Expediente
COBS2026/010
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
1 años
Lugar de ejecución
Girona

Fechas clave

Publicación
2026-02-02
Fin de presentación de ofertas
2026-02-16

Códigos CPV

Lotes (2)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Impressió de 13.000 revistes mensuals durant un any, amb les especificacions que es troben en el plec tècnic.
2 Repartiment de les revistes a totes les cases de Sant Feliu de Guíxols, en la seva totalitat, incloses, per tant les urbanitzacions, d’acord amb les prescripcions del plec tècnic.

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Gràfiques Alzamora, SA · Lote 1 Formalizado 28.860 € 2026-02-25
PABLO ANDRÉS ACHÓN OERTEL · Lote 2 Formalizado 18.000 € 2026-02-25

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-02-02
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-08-04
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-08-04
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-08-10
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-08-10

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols

Ver el órgano →