Servei de vigilància, salvament, socorrisme, prevenció d’accidents i primeres cures, en relació a la temporada estival 2025
Expediente Servei socorrisme piscina estiu Otos · Alcaldía del Ayuntamientos de Otos
Licitación pública de servicios convocada por Alcaldía del Ayuntamientos de Otos (Valencia/València). Con valor estimado de 13.782 € y presupuesto de 13.782 € (IVA incluido). Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-06-02. Expediente Servei socorrisme piscina estiu Otos.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- Servei socorrisme piscina estiu Otos
- Estado
- Evaluación
- Órgano de contratación
- Alcaldía del Ayuntamientos de Otos
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 3 meses
- Lugar de ejecución
- Valencia/València
Fechas clave
- Publicación
- 2025-05-12
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-06-02
- Disponibilidad de documentos
- 2025-05-30
Códigos CPV
- 75252000Servicios de rescate
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Pliegos | 2025-05-12 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2025-05-12 |
Ubicación geográfica
- Valencia, Valencia, Comunidad Valenciana
Documentos y pliegos
- Pliego
- Pliego
- Pliego
- Anuncio de Licitación
- Anuncio de Licitación
- Anuncio de Licitación
- PCAP.docx
- PPT.docx
- 2025-435b2e5b-2e37-4c80-b1d1-400c7976df35
- 2025-588bd3c0-36e4-43f5-90e0-4337b4d13f5f
- 2025-bd52a2b3-74c2-465b-a311-17a4289129cc
- 2025-2b547347-f6f1-40fd-aee3-08ed0ba65672
- 2025-35073980-2e70-413d-8fd6-95595306485d
Otras licitaciones de Alcaldía del Ayuntamientos de Otos
Ver el órgano →- Arrendament habitatge Carrer Sant Josep, 59 (antiga casa del Secretari)
Es tracta d' un immoble de planta baixa-habitatge amb accés directe al carrer i consta de saló-menjador, cuina, tres dormitoris i bany, complint amb les normes d' habitabilitat. L'habitatge no està moblat i disposa d'electrodomèstics. EvaluaciónPublicada: 2026-06-15
- La concessió de domini públic, en règim de concurrència (mitjançant procediment obert, tramitació ordinària, amb diversos criteris d'adjudicació), que inclou la gestió, explotació i manteniment sobre la infraestructura de recàrrega de vehicles elèctrics d'ús públic instal·lada per l’Ajuntament d’Otos en la zona esportiva municipal. EvaluaciónPublicada: 2025-12-11
- Les condicions que regiran l' adjudicació de la contractació de la gestió del servei de xiringuito de la piscina municipal d’estiu, per medi de l’arrendament de la instal·lació municipal. EvaluaciónPublicada: 2025-04-17
- Arrendament habitatge social ubicat al carrer Sant Josep, 66 (antiga casa del metge¡ PublicadaPublicada: 2023-12-05