El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Servei de transport escolar pels alumnes usuaris del recurs comarcal AIS (Aula Integral de Suport) i SIEI (Suport Intensiu Escolarització Inclusiva) durant el curs 2023-2024, o fins que duri la necessitat dels alumnes. El servei de transport es durà a terme durant tots els dies lectius que siguin necessaris (1, 2 o 3 dies a la setmana; veure clàusula quarta del present plec de prescripcions tècniques), d’acord amb l’Ordre que per a cada curs escolar publica el Departament d’Educació de la Generalitat de Catalunya, per la qual s’estableix el calendari escolar.

Expediente 2023/9059 · Consell Comarcal del Berguedà

Licitación pública de servicios convocada por Consell Comarcal del Berguedà (Cataluña). Con valor estimado de 25.381 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-11-13. Expediente 2023/9059.

Importes y cifras

25.381 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2023/9059
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Consell Comarcal del Berguedà
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Otros
Duración del contrato
9 años
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2023-10-27
Fin de presentación de ofertas
2023-11-13

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
CARLES ALVAREZ FAURA · Lote 1 Adjudicado
Xavier Garcia Corominas · Lote 3 Adjudicado
CARLES ALVAREZ FAURA · Lote 4 Adjudicado

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-10-27
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2023-12-05
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2023-12-05
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2023-12-05

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Consell Comarcal del Berguedà

Ver el órgano →