El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Servei de recollida, transport i gestió dels residus especials sòlids i pastosos en petites quantitats de les deixalleries del Consorci per a la Gestió dels Residus Municipals de les Comarques de la Ribera d’ebre, el Priorat i la Terra Alta

Expediente 34/2026 · Consorci per a la Gestió dels RM de les Comarques de la Ribera d'Ebre, Priorat, Terra Alta

Licitación pública de servicios convocada por Consorci per a la Gestió dels RM de les Comarques de la Ribera d'Ebre, Priorat, Terra Alta (Tarragona). Con valor estimado de 14.990 € y presupuesto de 16.489 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-07-13. Expediente 34/2026.

Importes y cifras

14.990 €
Valor estimado
16.489 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
34/2026
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Consorci per a la Gestió dels RM de les Comarques de la Ribera d'Ebre, Priorat, Terra Alta
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2026-06-30
Fin de presentación de ofertas
2026-07-13

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
TRATAMIENTOS I RECUPERACIONES INDUSTRIALES SA Adjudicado 14.900 € 2026-07-16

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Consorci per a la Gestió dels RM de les Comarques de la Ribera d'Ebre, Priorat, Terra Alta

Ver el órgano →