El Vínculo El Vínculo.
PublicadaContrato SARA

Servei de recollida, captura, acollida, adopció, assistència i atencions veterinàries d’animals abandonats, perduts, ferits o decomissats i comunitaris que es troben a la via pública dels termes municipals de Cabrils i Cabrera de Mar i de gestió integral de les instal·lacions municipals habilitades per l’acollida i assistència dels mateixos, així com les tasques d’auxili a les actuacions judicials i/o administratives, dels cossos de seguretat o de l’àrea de medi ambient de l’Ajuntament.

Expediente 2254/2023 · Ajuntament de Cabrils

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Cabrils (Barcelona). Con valor estimado de 357.500 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-16. Expediente 2254/2023.

Importes y cifras

357.500 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2254/2023
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Cabrils
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2026-08-07
Fin de presentación de ofertas
2026-09-16

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-08-07
DOUE Anuncio de Licitación 2026-08-07

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Cabrils

Ver el órgano →