Servei de monitoratge d'espais d’estudi a les escoles de primària i als centres d’educació secundària de la ciutat de Terrassa, que formen part del Pla Educatiu d’Entorn o que compleixen amb els requisits fixats per ser considerats alumnes amb necessitats específiques de suport educatiu, derivades de situacions socioeconòmiques especialment desfavorides. Els monitors no imparteixen cap matèria, només controlen el funcionament de l'espai d'estudi, i donen suport puntual als participants en la resolució de dubtes de contingut o d'organització de les tasques que tenen encomanades.
Expediente ECAS 15173/2024 · Ajuntament de Terrassa
Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Terrassa (Barcelona). Con valor estimado de 59.400 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-02-19. Expediente ECAS 15173/2024.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- ECAS 15173/2024
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Terrassa
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2025-02-04
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-02-19
Códigos CPV
- 80410000Servicios escolares diversos
- 80510000Servicios de formación especializada
- 80570000Servicios de formación para el perfeccionamiento personal
- 85311300Servicios de bienestar social proporcionados a niños y jóvenes
Lotes (6)
| Lote | Objeto | Presupuesto | CPV |
|---|---|---|---|
| 1 | Monitoratge d’espais d’estudi al Districte 1 | — | — |
| 2 | Monitoratge d’espais d’estudi al Districte 2 | — | — |
| 3 | Monitoratge d’espais d’estudi al Districte 3 | — | — |
| 4 | Monitoratge d’espais d’estudi al Districte 4 | — | — |
| 5 | Monitoratge d’espais d’estudi al Districte 5 | — | — |
| 6 | Monitoratge d’espais d’estudi al Districte 6 | — | — |
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| FUNDACIÓ PERE TARRÉS | Adjudicado | 9.240 € | — |
| FUNDACIÓ PERE TARRÉS | Adjudicado | 17.820 € | — |
| FUNDACIÓ PERE TARRÉS | Adjudicado | 9.240 € | — |
| FUNDACIÓ PERE TARRÉS | Adjudicado | 4.620 € | — |
| FUNDACIÓ PERE TARRÉS | Adjudicado | 9.240 € | — |
| FUNDACIÓ PERE TARRÉS | Adjudicado | 9.240 € | — |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2025-02-04 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-10-27 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-10-27 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-10-27 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-10-27 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-10-27 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-10-27 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Terrassa
Ver el órgano →- Treballs d’asfaltatge, pavimentació i obres complementàries continguts en el “Projecte de millora del paviment asfàltic en trams de diferents carrers de la ciutat de Terrassa. Fase 1” mitjançant l’Acord marc d’obres d’asfaltatge amb destinació a les entitats locals de Catalunyade l’Associació Catalana de Municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-31
- Servei de Redacció del projecte d’urbanització i d'obra local ordinària en espai públic per a la reposició del col·lector del carrer Ample mitjançantl’Acord marc de serveis de redacció de projectes i direcció d'obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-31
- Serveis de Coordinació de Seguretat i Salut de les obres definides en la Memòria valorada de repintat dels barris de ca n’Anglada, la Cogullada i Torresana, mitjançant l’Acord marc de serveis de redacció de projectes i direcció d’obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de Municipis AdjudicadaPublicada: 2026-08-31
- Servei de guies i informadors turístics per a l’Oficina de Turisme i el programa de visites guiades del Servei de Turisme. PublicadaPublicada: 2026-08-28
- Redacció del projecte d'obra local ordinària de construcció dels murs d’accés de vehicles al centre cívic i comunitari de Terrassa-Centre mitjançant l'Acord Marc de serveis de redacció de projectes i direcció d’obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de Municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-28
- Servei de conservació i manteniment de les instal·lacions de protecció contra incendis dels edificis administratius, equipaments cívics, culturals, esportius i de joventut de l’Ajuntament de Terrassa PublicadaPublicada: 2026-08-28
- Treballs d’asfaltatge, pavimentació i obres complementàries continguts en la “Memòria valorada de renovació del paviment en diferents trams de carrer de la ciutat de Terrassa”, concretament uns trams dels carrers Cardaire, Navas de Tolosa i Mare de Deu de l’Esperança mitjançant l’Acord marc d’obres d’asfaltatge amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de Municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-28
- Subministrament en règim d’adquisició, d’escenaris per al Servei de Qualitat Democràtica de l’Ajuntament de Terrassa, mitjançant l’Acord marc de subministrament de material logístic i serveis associats per a l’organització d’actes amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l'Associació Catalana de Municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-28
- Treballs d’asfaltatge, pavimentació i obres complementàries continguts en LOTS 3 i 5 del “Projecte de millora del paviment asfàltic en trams de diferents carrers de la ciutat de Terrassa. Fase 2” mitjançant l’Acord marc d’obres d’asfaltatge amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de Municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-27
- Servei de Redacció del Projecte d’urbanització i d’obra local ordinària de millora del drenatge de la plaça Catalunya mitjançant l’Acord marc de serveis de redacció de projectes i direcció d'obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de municipis AdjudicadaPublicada: 2026-08-27