Servei de manteniment i subministrament dels productes químics relacionats a la piscina municipal de la Bisbal d’Empordà ubicada al Carrer Font de l’Arbre, s/n de la Bisbal d’Empordà, en concret: Per la temporada d’estiu 2024, amb possibilitat d’una prórroga per a la temporada 2025. De conformitat amb el que disposa l'article 136.3 LCSP en el tauler d'avisos es publicarà el dia i hora de visita de les instal·lacions amb els operadors que hi estiguin interessats.
Expediente X2024001380 · Ajuntament de la Bisbal d'Empordà
Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de la Bisbal d'Empordà (Girona). Con valor estimado de 38.306 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-05-16. Expediente X2024001380.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2024001380
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament de la Bisbal d'Empordà
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Girona
Fechas clave
- Publicación
- 2024-04-30
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-05-16
Códigos CPV
- 24962000Productos químicos para tratamiento del agua
- 43324100Equipo para piscinas
- 45212290Reparación y mantenimiento de instalaciones deportivas
- 92600000Servicios deportivos
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| Granets Montgrí, SL | Formalizado | 17.453 € | 2025-07-04 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2024-04-30 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-09-25 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2025-10-28 |
Ubicación geográfica
- Girona, Gerona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de la Bisbal d'Empordà
Ver el órgano →- L’objecte del contracte és el subministrament dels següents contenidors nous per a la recollida de les fraccions de vidre, envasos lleugers, paper i cartró mitjançant càrrega bilateral automatitzada monooperador. PublicadaPublicada: 2026-08-27
- Constitueix l’objecte del contracte la prestació del servei Escola Municipal de Música Conrad Saló que realitza cursos de sensibilització musical, llenguatge musical, instrument i conjunt instrumental adreçats a infants, joves i adults del municipi.
L’objecte del contracte no es divideix en lots. PublicadaPublicada: 2026-07-24
- El contracte té per objecte l’execució de les obres de lamemòria valorada per actuacions puntuals al pati de can formatger, redactada per l’arquitecte sr. Carles Sanjosé Bosch que consta per registre d’entrada número a E2026001688 de data 09 de febrer de 2026 la qual estableix els treballs necessaris per realitzar tota una sèrie d’actuacions puntuals al pati de Can Formatger que li confereixin les prestacions mínimes necessàries per a realitzar actes puntuals de lleure amb accés limitat. ResueltaPublicada: 2026-06-01
- L’objecte del contracte és l’execució de les obres d’execució de la memòria valorada d’actuació de rebaix de paviment al passeig Muriel Casals per evacuació d’aigües plujanes, al terme municipal de La Bisbal d’Empordà.
La memòria valorada, redactada pels serveis tècnics municipals, va ser aprovada per la Junta de Govern Local de l’Ajuntament de La Bisbal d’Empordà en la sessió ordinària del dia 27 de novembre de 2025. ResueltaPublicada: 2026-06-01
- Aquest contracte té per objecte la prestació dels serveis de formació de persones adultes “Aula d’Adults” de l’Ajuntament de la Bisbal d’Empordà. AdjudicadaPublicada: 2026-06-01
- Té per objecte la prestació dels serveis de formació d’infants, joves i adults de “l’Escola d’Arts Plàstiques” de l’Ajuntament de la Bisbal d’Empordà. EvaluaciónPublicada: 2026-06-01
- Aquest contracte té per objecte el subministrament de fons bibliogràfics per a la biblioteca Lluïsa Duran de la Bisbal d’Empordà. EvaluaciónPublicada: 2026-06-01
- L’objecte del contracte és la contractació del servei de bugaderia i reposició de l’estoc de roba plana de la residència geriàtrica municipal Zoilo Feliu de La Bisbal d’Empordà. L’empresa haurà de realitzar les despeses relacionades amb el personal, els productes químics, materials i estris, despeses de transport, mitjans auxiliars, maquinaria, comunicacions, entre altres, i dels serveis externs que siguin necessaris. ResueltaPublicada: 2026-04-29
- L’execució de les obres definides al “Projecte constructiu de les obres del sistema d’abastament en alta d’aigua potable a la Bisbal d’Empordà. Renovació de la canonada de subministrament dels pous del Castell fins al nucli urbà”, L’actuació comprèn la renovació de l’actual canonada d’impulsió dels pous del Castell (pou Vulpellac i pou Castell) fins al centre urbà, així com les actuacions complementàries que el projecte preveu per garantir la continuïtat i la seguretat del subministrament. ResueltaPublicada: 2026-04-10
- El contracte té per objecte la prestació del servei de recollida municipal dels residus valoritzables (paper/cartró, vidre, envasos lleugers i matèria orgànica), el transport fins a les plantes de tractament i la gestió dels ingressos pel tractament de les fraccions corresponents. ResueltaPublicada: 2026-03-25