El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Servei de manteniment dels equips de mesura i telemesura del subministrament d’aigua dels equipaments municipals, excloent la primera instal·lació i posteriors substitucions físiques que corresponen exclusivament a Agbar. Aquesta prestació inclou: • Manteniment preventiu i correctiu dels comptadors i dels equips de telemesura associats. • Proves de recepció amb certificació ENAC. • Subministrament d’equips de telemesura de reposició quan correspongui i segons Agbar. • Coordinació operativa i logística amb Agbar (lliuraments, estocs operatius, incidències, verificacions). • Gestió residus d’equips retirats, un cop lliurats per Agbar transcorreguts els terminis de custòdia Les prestacions objecte del contracte es realitzaran en la forma establerta en el Plec de prescripcions tècniques (PPT). Complementàriament, la finalitat del contracte és fomentar la cura i el respecte pel medi ambient.

Expediente 2025-SE-O-43 · Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet (Barcelona). Con valor estimado de 211.847 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-01-30. Expediente 2025-SE-O-43.

Importes y cifras

211.847 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2025-SE-O-43
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
3 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-12-16
Fin de presentación de ofertas
2026-01-30

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
HIDROMETERING SLU Formalizado 82.589 € 2026-05-14

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-12-16
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-04-09
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-05-18

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

Ver el órgano →