El Vínculo El Vínculo.
ResueltaContrato SARA

Servei de consultoria i suport de les instal·lacions de lloc de treball i multimèdia i suport remot per al govern i estandardització de serveis cloud - Contracte basat en l'Acord Marc per la prestació de serveis de consultoria, gestió, desenvolupament i suport a projectes TIC per BSM i CBSA LOT 3: Serveis relatius al suport tècnic per projectes d’infraestructura

Expediente 2023SI0058ACV05 · Barcelona de Serveis Municipals SA

Licitación pública de servicios convocada por Barcelona de Serveis Municipals SA (Barcelona). Con valor estimado de 777.000 €. Procedimiento abierto. Expediente 2023SI0058ACV05.

Importes y cifras

777.000 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2023SI0058ACV05
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Barcelona de Serveis Municipals SA
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
Contrato basado en un Acuerdo Marco
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-09-18

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Internacional Periféricos y Memorias España, S.L.U. Formalizado 185.000 € 2024-10-13

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-09-18
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-10-14

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Barcelona de Serveis Municipals SA

Ver el órgano →