Servei de consultoria, assessorament i assistència jurídica i tècnica per a l’adequació a l’Esquema Nacional de Seguretat (ENS) de l’Ajuntament de Gavà, (Lot 1), i consultoria, assessorament i assistència jurídica i tècnica en la normativa sectorial de protecció de dades de caràcter persona (Lot 2).
Expediente PX SERV 31_24 BIS · Ajuntament de Gavà
Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Gavà (Barcelona). Con valor estimado de 52.100 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-10-11. Expediente PX SERV 31_24 BIS.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- PX SERV 31_24 BIS
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Gavà
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 2 años
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2024-09-26
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-10-11
Códigos CPV
- 71317000Servicios de consultoría en protección y control de riesgos
- 72150000Servicios de consultoría en auditoría informática y en equipo informático
- 72600000Servicios de apoyo informático y de consultoría
- 72810000Servicios de auditoría informática
- 79140000Servicios de asesoría e información jurídica
- 79411000Servicios generales de consultoría en gestión
- 79417000Servicios de consultoría en seguridad
Lotes (2)
| Lote | Objeto | Presupuesto | CPV |
|---|---|---|---|
| 1 | Serveis de consultoria, assessorament i assistència jurídica i tècnica per a l’ adequació a l’esquema nacional de seguretat (ens) de l''ajuntament de gavà | — | — |
| 2 | Serveis de consultoria, assessorament i assistència jurídica i tècnica per a la normativa sectorial de protecció de dades de caràcter personal | — | — |
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| SEGURDADES, S.L. | Formalizado | 3.890 € | 2025-05-26 |
| SEGURDADES, S.L. | Formalizado | 3.095 € | 2024-12-20 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2024-09-26 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2024-12-16 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2024-12-27 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-05-13 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2025-05-27 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Gavà
Ver el órgano →- Subministrament, en règim de compra, de mobiliari esportiu pels equipaments esportius de l’Ajuntament de Gavà. PublicadaPublicada: 2026-08-31
- Subministrament d’un software (inclou el dret d’ús) per a la gestió energètica d'informació energètica. L’objecte d’aquest contracte inclou tot els serveis que li siguin necessaris al software per a la
seva explotació, ja sigui automatitzada o no, d’acord el Plec tècnic. PublicadaPublicada: 2026-08-31
- Contractació de de l’execució de les obres del projecte d’ombres a l’illa de vianants (OMO 27/25). projecte de despesa: 2025/03
Lot 1: introducció d’ombres naturals iLot 2: instal·lació de tendals PublicadaPublicada: 2026-08-24
- Servei de recollida, transport, dipòsit i destrucció de documentació confidencial de caràcter públic generada per l’Ajuntament de Gavà. PublicadaPublicada: 2026-08-21
- L’objecte d’aquest contracte és el subministrament, la instal·lació, la integració i la posada en marxa de l’ampliació del sistema de videovigilància intel·ligent (FASE II) existent al municipi de Gavà, així com el servei de manteniment preventiu i correctiu de la infraestructura global (FASE I i FASE II). PublicadaPublicada: 2026-08-18
- Contractació de l’execució de les obres i treballs compresos en la memòria valorada “arranjament dels bancs de l’auditori Marc Grau OMO 04/25”. PublicadaPublicada: 2026-08-17
- Execució de les obres i treballs compresos a la Fase II de l’actuació de “Millora urbana integral” per a la renovació i millora del paviment asfàltic i reparació de voreres de diferents carrers del municipi (OMO 05/2026) per tal de d’adequar-los a les necessitats funcionals i de durabilitat. PublicadaPublicada: 2026-08-14
- Servei d’organització i execució del càtering per dos esdeveniments anuals organitzats pel Programa de Gent gran de l’Ajuntament de Gavà.
Els actes consistiran en un sopar dins la programació de Festa Major de Sant Pere i un dinar dins la programació de Festa Major de Sant Nicasi PublicadaPublicada: 2026-08-12
- servei que coordini, gestioni i realitzi les activitats compreses en el programa d’activitats adreçades a la gent gran i altres serveis sol·licitats organitzats pel Programa de Gent Gran del Departament d'Acció Social i Mediació de l'Ajuntament de Gavà. PublicadaPublicada: 2026-08-12
- Adhesió de l’Ajuntament de Gavà a l’Acord marc de subministrament de mobiliari urbà i parcs infantils amb destinació a les entitats locals de
Catalunya (expedient 2022.05) i la contractació del subministrament de 300 pilones sense instal·lació (Lot 10) per l'Ajuntament de Gavà AdjudicadaPublicada: 2026-06-28