El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Servei d’atenció als/les joves estudiants que fan us dels espais de la Biblioteca Ramon Fernàndez Jurado com a espai d’estudi en els horaris en que la Biblioteca està tancada. Aquest espai no presta servei de biblioteca. Per al desenvolupament del servei es precisen sempre un mínim de 2 monitors/es simultàniament, el perfil d’aquestes persones serà el següent: -Títol de Monitor/a de Lleure. - Títol de graduat en ESO o equivalent - Nivell B de català. A més hauran d’estar en possessió del Certificat Negatiu de Delictes de Naturalesa Sexual. Aquests monitors/es tenen encomanades les funcions següents:  Coordinar, controlar i supervisar el desenvolupament del servei de les Aules d’Estudi nocturn a la Biblioteca Ramón Fernandez Jurado.  Atenció a les persones usuàries del servei d’Aules d’Estudi nocturn.  Registrar els usos i les incidències del servei amb fulls de seguiment i signatura d’entrada al servei i les graelles mensuals per al seguiment de l’assistència a les Aules d’Estudi nocturn.  Obrir i tancar l’equipament, coordinant-se amb el personal de la Biblioteca Ramon Fernàndez Jurado.  Comunicar qualsevol incidència del servei al tècnic/a de joventut i a la direcció de la Biblioteca. EL proveïdor del servei caldrà que designi una figura de coordinació permanent, entre les persones realitzadores del servei, que s’haurà de coordinar amb la Regidoria i la Biblioteca, per comunicacions diàries, incidències, gestionar claus, alarmes, etc. Aquesta figura haurà de presentar-se dies abans per tal de rebre les instruccions d’obertura i funcionament del servei.

Expediente CUL 2023/18581 · Ajuntament de Castelldefels

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Castelldefels (Cataluña). Con valor estimado de 8.500 € y presupuesto de 10.285 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-11-23. Expediente CUL 2023/18581.

Importes y cifras

8.500 €
Valor estimado
10.285 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
CUL 2023/18581
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Castelldefels
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2023-11-16
Fin de presentación de ofertas
2023-11-23

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Taller d'Art, Cultura i Creació Adjudicado 5.728 € 2023-12-05

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Ver el órgano →