Servei d'assistència jurídica i tècnica per a la redacció del POUM (Pla d'Ordenació Urbanística Municipal) de Vila-seca
Expediente 8478/2023 · Ajuntament de Vila-seca
Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Vila-seca (Tarragona). Con valor estimado de 610.500 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-03-11. Expediente 8478/2023.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 8478/2023
- Estado
- Evaluación
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Vila-seca
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 4 años
- Lugar de ejecución
- Tarragona
Fechas clave
- Publicación
- 2024-02-09
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-03-11
Códigos CPV
- 71200000Servicios de arquitectura y servicios conexos
- 71210000Servicios de asesoramiento en arquitectura
- 71240000Servicios de arquitectura, ingeniería y planificación
- 71242000Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos
- 71245000Proyectos presentados para aprobación, planos de ejecución y especificaciones
- 71400000Servicios de planificación urbana y de arquitectura paisajística
- 71410000Servicios de urbanismo
- 79311410Evaluación de repercusiones económicas
- 79315000Servicios de investigación social
- 90712000Planificación medioambiental
- 90712100Planificación del desarrollo medioambiental urbano
Lotes (5)
| Lote | Objeto | Presupuesto | CPV |
|---|---|---|---|
| 1 | Servei de redacció dels documents de planejament que han d’integrar un POUM de conformitat amb la legislació vigent, assessorament jurídic i tècnic en la tramitació i coordinació amb els redactors dels lots 2, 3, 4 i 5 | — | — |
| 2 | Servei d''elaboració de l''estudi econòmic i financer i de l''informe de sostenibilitat econòmica, l’assistència tècnica per a l’assessorament sobre tots aquells aspectes econòmics que puguin tenir implicació en la redacció i tramitació del POUM. | — | — |
| 3 | Serveis d’elaboració de l’estudi d’avaluació de la mobilitat generada previst normativament per la tramitació i aprovació del POUM, elaboració del Pla de Mobilitat Urbana Sostenible (PMUS) i acompanyament en les fases del POUM | — | — |
| 4 | Servei de redacció del programa de participació ciutadana del POUM de conformitat amb la legislació vigent, el desenvolupament del procés participatiu i el desenvolupament de les accions de comunicació i difusió. | — | — |
| 5 | Servei de redacció de la documentació ambiental prevista normativament per la tramitació i aprovació del POUM, així com qualsevol altre document escaient en la matèria necessari per a l’aprovació definitiva del POUM. | — | — |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil de contratante | Anuncio de Licitación | 2024-02-09 |
| DOUE | Anuncio de Licitación | 2024-02-09 |
Ubicación geográfica
- Tarragona, Tarragona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Vila-seca
Ver el órgano →- Prestació del servei de transport escolar d'alumnes des dels nuclis urbans de La Pineda i La Plana a l'Institut Ramon Barbat i Miracle i l'Institut Vila-seca, segons el calendari escolar. ResueltaPublicada: 2025-03-03
- Adhesió de l'Ajuntament de Vila-seca al contracte 2023.04.A02 de l'Acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp.2023.04), lot 2. ACM AdjudicadaPublicada: 2025-02-24
- Obres compreses a la Memòria Valorada per al condicionament i revegetació del canal d'aigües pluvials de la Raval de la Mar (Vila-seca) ResueltaPublicada: 2025-01-08
- Convé disposar del servei de confecció de nòmina i de gestió laboral AdjudicadaPublicada: 2024-12-11
- Obres compreses al Projecte executiu de remodelació de la zona esportiva de l'Estadi Municipal. FASE 1 + FASE 2 ResueltaPublicada: 2024-10-30
- Subministrament d’un tractor amb pala carregadora frontal pels Serveis Logístics Municipals de l’Ajuntament de Vila-seca ResueltaPublicada: 2024-10-21
- Contractació del servei de Coordinació Tècnica i Regidories de la FiM Vila-seca EvaluaciónPublicada: 2024-10-14
- Adhesió de l’Ajuntament de Vila-seca al contracte basat (Exp. 2021.04.A03) en l’Acord marc de subministrament de gas natural amb destinació a les entitats locals de Catalunya AdjudicadaPublicada: 2024-10-03
- Adhesió del municipi de Vila-seca a la tercera pròrroga del contracte 2019.03-D1 de l’Acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2019.03). AdjudicadaPublicada: 2024-10-03
- Servei de manteniment i conservació de les xarxes de sanejament, estacions de bombament, fonts públiques, fonts ornamentals i dutxes i serveis de platja de Vila-seca ResueltaPublicada: 2024-10-02