El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Servei d'assessorament tècnic i jurídic especialitzat que permeti analitzar i valorar, des d'una perspectiva tècnica, econòmica, organitzativa i jurídica, la conveniència o no de la divisió en lots de la futura licitació del servei de redacció de la documentació necessària per a l'actualització del Projecte d'obra per a la construcció del tractament terciari de l'EDAR de l'Alt Maresme Nord i la canonada de conducció per a la recàrrega dels aqüífers de la Tordera.

Expediente CCM 1411-0062/2026 · Consell Comarcal del Maresme

Licitación pública de servicios convocada por Consell Comarcal del Maresme (Barcelona). Con valor estimado de 5.000 € y presupuesto de 6.050 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-07-11. Expediente CCM 1411-0062/2026.

Importes y cifras

5.000 €
Valor estimado
6.050 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
CCM 1411-0062/2026
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Consell Comarcal del Maresme
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2026-07-03
Fin de presentación de ofertas
2026-07-11

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Sergi Masqué Vila Adjudicado 2.650 € 2026-07-24

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Consell Comarcal del Maresme

Ver el órgano →