Servei d’assessorament i gestió administrativa laboral i fiscal del Consorci Centre d’Acolliment i Serveis Socials La Sopa de Girona
Expediente X2026000047 · Consorci Centre d'Acolliment i Serveis Socials 'la Sopa'
Licitación pública de servicios convocada por Consorci Centre d'Acolliment i Serveis Socials 'la Sopa' (Girona). Con valor estimado de 17.185 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-08-18. Expediente X2026000047.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2026000047
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Consorci Centre d'Acolliment i Serveis Socials 'la Sopa'
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 2 años
- Lugar de ejecución
- Girona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-04
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-08-18
Códigos CPV
- 79211110Servicios de gestión de nóminas
- 79222000Servicios de preparación de declaraciones de impuestos
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-04 |
Ubicación geográfica
- Girona, Gerona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Consorci Centre d'Acolliment i Serveis Socials 'la Sopa'
Ver el órgano →- Servei de neteja del Consorci Centre d'Acolliment i Serveis Socials La Sopa. Contracte agrupat de l'Ajuntament de Girona que inclou el Consorci CASS La Sopa, en virtut del conveni subscrit entre l'Ajuntament de Girona i l'ens dependent. AdjudicadaPublicada: 2026-07-10
- Subministrament de productesalimentaris pel Consorci Centre d’Acolliment i Serveis Socials La Sopa EvaluaciónPublicada: 2026-01-14
- Servei d’assessorament i gestió administrativa laboral i fiscal del Consorci Centre d’Acolliment i Serveis Socials La Sopa de Girona ResueltaPublicada: 2025-12-29
- L’objecte del contracte és el subministrament de roba de treball pels treballadors del Consorci Centre d’Acolliment i Serveis Socials La Sopa EvaluaciónPublicada: 2025-11-25
- Acord marc de subministrament d’equips d’impressió i
de multifunció, en les modalitats de compra i arrendament, amb destinació a les entitats locals de
Catalunya, ResueltaPublicada: 2025-07-07
- Adhesió del CASS LA SOPA al nou contracte basat 2023.04.A02 en l'Acord Marc per el subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya, per el Centre i pisos tutelats del CASS LA SOPA. AdjudicadaPublicada: 2025-07-07
- Adhesió del CASS La Sopa a la 3ª pròrroga del contracte de serveis de telecomunicacions de la Diputació de Girona, consells comarcals, ajuntaments i ens dependents d'aquests, de la compra centralitzada de la demarcació de Girona, per una durada màxima de 9 mesos i com a màxim fins el 31/12/2024. AdjudicadaPublicada: 2025-07-07
- Servei de reparació de les canonades d’ACS i calefacció i de calderes d’ACS i calefacció del Consorci Centre d’Acolliment i Serveis Socials La Sopa i dels seus pisos tutelats ResueltaPublicada: 2025-02-25