El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Servei adreçat a la transmissió de coneixements i actituds relacionats amb els hàbits bàsics de salut i benestar a través de representacions d'espectacles infantils creats per fer divulgació d'aquests hàbits saludables entre la canalla de les escoles d'infantil i primària de la ciutat, els quals es duran a terme al teatre Modern. 3 lots

Expediente 1241/2025 · Ajuntament del Prat de Llobregat

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament del Prat de Llobregat (Barcelona). Con valor estimado de 26.966 €. Procedimiento negociado sin publicidad. Expediente 1241/2025.

Importes y cifras

26.966 €
Valor estimado
3
Lotes

Datos del expediente

Expediente
1241/2025
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament del Prat de Llobregat
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Negociado sin publicidad
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-06-18

Códigos CPV

Lotes (3)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Espectacle de titelles Pere Flash TeleSalut.
2 Espectacle de titelles Dents netes, sí!
3 Espectacle de contacontes musical Dr. Sapastre i els hàbils saludables.

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Gabriel Porcel Lopez · Lote 1 Formalizado 1.800 € 2025-06-12
Victor Abadia Garcia · Lote 2 Formalizado 2.200 € 2025-06-12
Santi Rovira Odena · Lote 3 Formalizado 2.400 € 2025-06-13

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-06-18
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-06-18
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-06-18
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-06-18
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-06-18
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-06-18

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament del Prat de Llobregat

Ver el órgano →