Separar les aigües negres de les aigües de pluja que significarà un estalvi energètic molt important i de reducció dels gasos amb efecte hivernacle per part de la futura EDAR municipal.
Expediente 732/2026 · Ajuntament de Ger
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Ger (Cataluña). Con valor estimado de 85.124 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-08-25. Expediente 732/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 732/2026
- Estado
- Evaluación
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Ger
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Cataluña
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-03
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-08-25
Códigos CPV
- 45200000Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-03 |
Ubicación geográfica
- Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Ger
Ver el órgano →- Millora en la conducció de la sèquia de la solana de Ger per eliminar aigües blanques que interfereixen el clavegueram de Ger. PublicadaPublicada: 2026-07-22
- Una plaça bàsicament formada per dos nivells, un de superior, situat al mateix nivell d’accés a l’església, més lliure, per tal que pugui ser un espai d’estada i que permeti una major ocupació. Així quan es produeixin esdeveniments importants a l’església els participants no hauran d’estar al mig del carrer Major, dificultant el pas dels vehicles i creant-se una situació de perill per a les persones. PublicadaPublicada: 2026-05-08
- L’objecte del projecte és la definició de les obres d’infraestructura hidràulica per a portar a terme la millora de la xarxa en baixa del nucli de Ger, amb actuacions tant en els dipòsits (control de nivells i lectura de cabals de sortida) com en la pròpia xarxa (sectorització i control de cabals circulants per a la detecció de fuites). EvaluaciónPublicada: 2026-03-16
- Arranjament del camí d'accés al nucli de Niula i instal·lació de fites de neu i obres de rehabilitació estructural del ferm del camí Ral en el seu tram de la carrerada de Saga PublicadaPublicada: 2025-03-03
- ARRANJAMENT DE SERVEIS DE DIVERSOS CARRERS AL MUNICIPI DE GER:
-. LOT 1.- Arranjament de serveis i paviments al c/ Carretera Vella del nucli de Ger.
-. LOT 2.- Arranjament de serveis al carrer del Roser i carrer Major del nucli de Ger; Arranjament de serveis al carrer Major de Ger; i Condicionament de l'explanada de la zona esportiva de Ger.
-. LOT 3.- Urbanització del carrer de La Cabaneta. EvaluaciónPublicada: 2024-11-15
- Nova licitació del servei de manteniment de senders i zones públiques municipals quantificat en 500 hores anuals, d'abril a octubre, al municipi de Ger- PublicadaPublicada: 2024-08-23
- Contracte de servei de manteniment de senders i zones públiques municipals quantificat en 500 hores anuals d'abril a octubre al municipi de Ger. ResueltaPublicada: 2024-07-25
- Concessió administrativa per a ús privatiu del bé de domini públic espai per a terrassa a la plaça nova de Ger. PublicadaPublicada: 2024-02-23
- Concessió administrativa per a ús privatiu del bé de domini públic Caseta- Bar piscina. PublicadaPublicada: 2024-02-09