El Vínculo El Vínculo.
Publicada

Repàs de l’accés a la zona de Perafita i traçat millorat i parcialment nou fins a camins existents per a permetre pas de transport del nou dipòsit i el posterior manteniment, amb una llargada de 300 m i amplada de 3.40 m. Execució amb mitjans mecànics i aportació de material seleccionat per a drenatge superficial i capa de rodatge. Formació de dipòsit d’aigua prefabricat amb excavació de la implantació amb mitjans mecànics per a soterrar 2 m el vas i 1 m sobre rasant, de 120 m3, 7.50 m de diàmetre i 3 d’alt, amb pilar central, base de fonamentació segons plànols, amb parets i coberta formada amb elements prefabricats de formigó segons detall. Excavació de rases amb mitjans mecànics de 60 x 80 cm segons disposició, rebliments i reposició de serveis afectats i restauració superficial de terrens a l’estat original. Subministrament i col·locació d’hidrant d’incendis de dues boques homologat, soterrat i connectat a dipòsit amb canonada de PEAD 110 PN10 amb peces especials. Actuacions de regulació en el dipòsit dels Castells, ordenant el sobreeixidor cap al Boter, barranc de les Escorxades, formant canonada de desguàs soterrada de 210 m de llargada de PVC D110, inclosa excavació de la rasa i rebliment a 60 cm de profunditat. Actuació de reparació i manteniment del dipòsit de Taus, substitució de vàlvules i comprovació del funcionament

Expediente 2025/5 · EMD DE TAÚS

Licitación pública de obras convocada por EMD DE TAÚS (Lleida). Con valor estimado de 100.955 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-02-19. Expediente 2025/5.

Importes y cifras

100.955 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2025/5
Estado
Publicada
Órgano de contratación
EMD DE TAÚS
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
3 meses
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2025-01-29
Fin de presentación de ofertas
2025-02-19

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-01-29

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de EMD DE TAÚS

Ver el órgano →