El Vínculo El Vínculo.
Publicada

Remodelació de l’espai que actualment ocupen les places Catalunya i Liceu així com els vials que confronten amb elles. L’espai actualment està dividit per un vial, el carrer d’en Blanch. La plaça de Catalunya que es situa al Est del vial està qualificada de sistema d’espais lliures actuals (clau 6a), i al Oest del vial està qualificada de sistema d’equipaments actuals (clau 7a) sense us definit.

Expediente B3202025000056 · Ajuntament de Malgrat de Mar

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Malgrat de Mar (Barcelona). Con valor estimado de 158.000 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-07-07. Expediente B3202025000056.

Importes y cifras

158.000 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
B3202025000056
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Malgrat de Mar
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-06-16
Fin de presentación de ofertas
2025-07-07

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-06-16

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Malgrat de Mar

Ver el órgano →