Rehabilitació estructural del tauler de la passarel·la (pont) del Barri de l’Hospital que creua la Riera de Begues al Municipi d’Olesa de Bonesvalls.
Expediente 437/2026 · Ajuntament d'Olesa de Bonesvalls
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament d'Olesa de Bonesvalls (Barcelona). Con valor estimado de 153.917 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-13. Expediente 437/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 437/2026
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament d'Olesa de Bonesvalls
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 3 meses
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-24
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-09-13
Códigos CPV
- 45221110Trabajos de construcción de puentes
- 45221119Trabajos de renovación de puentes
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-24 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament d'Olesa de Bonesvalls
Ver el órgano →- És objecte d’aquest contracte de serveis la redacció del projecte tècnic i l’estudi de seguretat i salut, així com la direcció de les obres i la coordinació de seguretat i salut, per l'execució de les obres de millora i transformació dels carrers Dr. Molins, Fontana, St. Joan, i la nova Plaça de l'Església st. Joan Baptista del municipi d’Olesa de Bonesvalls. ResueltaPublicada: 2026-07-23
- L’objecte del contracte són les d’obres de Mesures de pacificació al carrer del Raval al Terme Municipal d’Olesa de Bonesvalls segons les especificacions establertes al Plec de Prescripcions Tècniques Particulars del contracte. ResueltaPublicada: 2025-10-02
- És objecte del contracte el subministrament d’una llicència del programari AUTOCAD LT per a l’Ajuntament d’Olesa de Bonesvalls. AdjudicadaPublicada: 2025-05-14
- Servei diürn d’espai socioeducatiu per treballar els processos de sociabilitat de l''infant, mitjançant activitats educatives programades en una base pedagògica, socialitzadora, cultural i creativa coherent. ResueltaPublicada: 2025-03-24
- És objecte del contracte la impressió i l’entrega del butlletí municipal i dels programes de Festa Major per a l’Ajuntament d’Olesa de Bonesvalls. ResueltaPublicada: 2025-03-10