Rehabilitació de la casa-molí de Pataques 1a fase museu de l'oli, restauració de façanes, cobertes i defectes estructurals de la casa-molí de Pataques.
Expediente 7005110007-2026-0000532. · Entitat Municipal Descentralitzada de Jesús
Licitación pública de obras convocada por Entitat Municipal Descentralitzada de Jesús (Tarragona). Con valor estimado de 176.631 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-10. Expediente 7005110007-2026-0000532..
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 7005110007-2026-0000532.
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Entitat Municipal Descentralitzada de Jesús
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 2 meses
- Lugar de ejecución
- Tarragona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-21
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-09-10
Códigos CPV
- 45454100Trabajos de restauración
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-21 |
Ubicación geográfica
- Tarragona, Tarragona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Entitat Municipal Descentralitzada de Jesús
Ver el órgano →- Rehabilitació de la casa-molí de Pataques 1a fase museu de l'oli, restauració de façanes, cobertes i defectes estructurals de la casa-molí de Pataques AnuladaPublicada: 2026-08-21
- "Millora del sistema de recollida i conducció de les aigües pluvials a la part baixa de Jesús” mitjançant procediment negociat sense publicitat AnuladaPublicada: 2026-07-24
- Concessió demanial de l’ús privatiu del bar-restaurant de la Llar de Jubilats de Jesús ResueltaPublicada: 2026-02-19
- Millora del sistema de recollida i conducció de les aigües pluvials a la part baixa de Jesús AnuladaPublicada: 2026-02-05
- Millora del sistema de recollida i conducció de les aigües pluvials a la part baixa de Jesús PublicadaPublicada: 2026-02-05
- Ampliació dels vestidors al camp de futbol de la Santa Creu de Jesús AdjudicadaPublicada: 2025-05-20
- Urbanització de l’Avinguda Santa Teresa i Santa Maria Rosa Molas. Fase 2 PublicadaPublicada: 2025-05-15
- Concessió demanial de l'ús privatiu del bar-restaurant de la llar de jubilats de Jesús ResueltaPublicada: 2025-01-14
- Urbanització de l'Avingunda Santa Teresa i Santa Maria Rosa Molas, Fase 1 AdjudicadaPublicada: 2024-06-19