El Vínculo El Vínculo.
ResueltaFinanciación UE

Recollida de dades, en concret l'obtenció de 1200 respostes a la bateria de qüestionaris en línia ja dissenyada, en concret 600 respostes a la bateria de qüestionaris en espanyol (meitat a Espanya i meitat a Mèxic) i 600 més a la bateria de qüestionaris en anglès (meitat USA i meitat UK). En tots els casos han de ser respostos per persones majors d’edat que pertanyin a algun grup significatiu per a elles des de fa almenys un any, excepte el grup família i el de la feina. Aquesta contractació esta alineada amb l’objectiu principal d’estudiar una escala d'avaluació de l'abús psicològic perpetrat al si de grups, així com l'anàlisi de les variables que contribueixen a explicar-ho dels projectes Violencia psicológica para la dominación en contextos interpersonales y grupales, referència PID2021-123418NB-I00, finançat pel MCIU/COF/AEI (convocatòria 2021 del procediment de concessió d’ajuts a «Projectes de Generació de Coneixement» en el marc del Programa Estatal per Impulsar la Investigació Científic -Tècnica i la seva Transferència, del Pla Estatal de Recerca Científica, Tècnica i d'Innovació 2021-2023). IP Álvaro Rodríguez Carballeira i, del Grup d’estudis d’invariància de la mesura i anàlisi del canvi en els àmbits social i de la salut, referència SGR-2021SGR01071, finançat per AGAUR. IP Georgina Guilera Ferré.

Expediente 2024/103 · Universitat de Barcelona

Licitación pública de servicios convocada por Universitat de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 9.545 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-09-17. Expediente 2024/103.

Importes y cifras

9.545 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2024/103
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat de Barcelona
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-09-02
Fin de presentación de ofertas
2024-09-17

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
NOTACOOLCOMPANY, S.L. Formalizado 6.590 € 2024-10-31

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-09-02
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-10-29
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-10-31

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat de Barcelona

Ver el órgano →