El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Que cobreixi les disciplines i les activitats preventives següents: Pel que fa a l?especialitat preventiva de Medicina del Treball les activitats de vigilància de la salut individual i col·lectiva per a tots els empleats públics de l?Ajuntament,en els aspectes concretats als plecs tècnics.Ajuntament de Sabadell ·Plaça de Sant Roc, 1 · 08201, Sabadell · Tel. 93 745 31 00 · www.sabadell.cat · NIF P0818600I 4/21 Pel que fa a les especialitats preventives d?Higiene Industrial, Seguretat en el Treball i Ergonomia i Psicosociologia Aplicada les activitats relacionades als plecs tècnics, en l?àmbit de cada especialitat i aquells estudis específics que, a requeriment del Servei de Prevenció Propi, en funció de les necessitats que es puguin presentar i que siguin necessàries per avaluar les condicions de treball dels empleats municipals

Expediente PRL/2024/103 · Ajuntament de Sabadell

Licitación pública de otros convocada por Ajuntament de Sabadell (Barcelona). Con valor estimado de 421.521 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-04-22. Expediente PRL/2024/103.

Importes y cifras

421.521 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
PRL/2024/103
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Sabadell
Tipo de contrato
Otros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
3 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-04-07
Fin de presentación de ofertas
2025-04-22

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ASPY PREVENCION SLU Formalizado 274.383 € 2025-08-25

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-04-07
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-02-27
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-02-27

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sabadell

Ver el órgano →