El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

provisió de manutenció en règim de pensió completa durant el temps que durin les tasques arqueològiques als jaciments romans situats al terme municipal d’Isona i Conca Dellà (Pallars Jussà, Lleida), : la vil·la romana de Llorís i la ciutat romana d’Aeso (Isona), o d’altres que puguin sorgir en aquest entorn, així com prospeccions arqueològiques en el terme municipal i en els municipis contigus que formen l’espai geogràfic natural immediat de la vall del riu Conques, a l’extrem oriental de la comarca administrativa del Pallars Jussà, durant les campanyes 2024-2025. A tal efecte, es requereix servei de manutenció pels arqueòlegs a la mateixa localitat d’Isona (Pallars Jussà, Lleida). Si l’entitat adjudicatària que finalment resultés escollida no pogués prestar aquest servei a la localitat d’Isona caldria que assumís les despeses derivades del trasllat de l’equip a la població de prestació de dit servei. El servei de manutenció ha de proporcionar pensió completa als arqueòlegs durant la realització dels treballs, adaptant-se als horaris de les excavacions. Es preveu que anualment realitzaran un màxim de nou setmanes de treball de camp per equips d’un màxim de vint arqueòlegs/investigadors que requeriran aquests serveis. No obstant això, la previsió inicial tant pel que fa a la durada de les actuacions com al nombre de persones pot modificar-se depenent de les necessitats específiques del projecte durant les diferents fases. Aquest contracte es troba en el marc del projecte quadriennal en matèria de recerca en arqueologia i paleontologia La ciutat d’Aeso (Isona) i el seu territori a les èpoques ibèrica i romana. CLT/2022/ARQ001SOLC/165. IP: Ignasi Garcés Estallo.

Expediente 2024/65 · Universitat de Barcelona

Licitación pública de servicios convocada por Universitat de Barcelona (Lleida). Con valor estimado de 36.363 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-05-22. Expediente 2024/65.

Importes y cifras

36.363 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2024/65
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat de Barcelona
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2024-05-07
Fin de presentación de ofertas
2024-05-22

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
VISCONTEA TICINO SL Formalizado 36.363 € 2025-10-31

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil de contratante Anuncio de Licitación 2024-05-07
Perfil de contratante Anuncio de Formalización 2024-06-04
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-06-04

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat de Barcelona

Ver el órgano →