Projecte d'obra local ordinària Projecte pel tancament de la pista poliesportiva de L’Armentera, de 3 d’octubre de 2025, redactat per l’arquitecte tècnic Sr. Eduard GIRÓ VAL, aprovat definitivament el dia 28/12/2025.
Expediente X2025000624 · Ajuntament de l'Armentera
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de l'Armentera (Girona). Con valor estimado de 149.428 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-07-06. Expediente X2025000624.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2025000624
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de l'Armentera
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Girona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-06-15
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-07-06
Códigos CPV
- 45200000Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil
- 45212000Trabajos de construcción de edificios relacionados con el ocio, los deportes, la cultura y el alojamiento y restaurantes
- 45212200Trabajos de construcción de instalaciones deportivas
- 45212225Trabajos de construcción de polideportivos
- 45223000Trabajos de construcción de estructuras
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-06-15 |
Ubicación geográfica
- Girona, Gerona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de l'Armentera
Ver el órgano →- Prestació de serveis de manteniment de vegetació, jardins i parcs situats dins del terme municipal de L’Armentera. AdjudicadaPublicada: 2026-05-13
- Oferta d’activitats de lleure durant el període de vacances escolars (concretament durant els mesos de juliol i agost) per a menors de 18 anys de l’entorn de L’Armentera. ResueltaPublicada: 2026-04-14
- Es tracta de dinamitzar l'Espai Jove, amb un programa d'activitats de caire educatives, lúdiques, culturals i socials, dirigides als joves del municipi, generant espais de trobada, d'intercanvi que facilitin la seva acció social i col·lectiva, que doni resposta a les seves inquietuds i preocupacions, i dotar d'eines personals als nois i noies participants per tal que puguin adquirir habilitats socials que els permetin una correcta participació i integració social. ResueltaPublicada: 2025-07-14
- Contracte Administratiu dels serveis de neteja d'edificis Municipals pels anys 2025, 2026 I 2027 i possible pròrroga pels anys 2027, 2028 I 2029 a L’Armentera mitjançant procediment obert i amb una pluralitatde criteris d'adjudicació. ResueltaPublicada: 2025-03-10
- L’objecte del present contracte és la prestació dels serveis de neteja viària al municipi de L’Armentera, especialment escombrada manual i mecanitzada, entre d’altres.
La necessitat a satisfer pel present contracte tal i com consta a l’art. 26.1 a) de la Llei 7/1985, de 2 d’abril, reguladora de les Bases del Règim Local (LRBRL), és la neteja viària del municipi de L’Armentera. ResueltaPublicada: 2024-10-14
- Licitació del contracte administratiu de serveis de casal d’estiu per l’any 2024 i possible pròrroga per l’any 2025 per procediment obert simplificat i amb una pluralitat de criteris d’adjudicació. ResueltaPublicada: 2024-03-26
- Contracte administratiu de concessió de servei (art. 15 LCSP), mitjançant procediment obert, de la concessió administrativa pel servei públic Llar d’Infants Municipal Passet a Passet de L'Armentera ResueltaPublicada: 2024-03-11