El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Primera fase del projecte de pavimentació del camí d'accés al mirador de pedra de Tudes, consistent en la realització d'actuacions a nivell geomètric, constructiu i econòmic de les obres a realitzar per tal d’aconseguir la normalització del sector assenyalat en els plànols de definició. La zona d’actuació es un tram de 60 ml, que s’executa en una fase 1 per tal de poder garantir l’accés de vehicles d’emergències a la zona nord del poble de Sorpe.

Expediente 2022.37 · Entitat Municipal Descentralitzada de Sorpe

Licitación pública de obras convocada por Entitat Municipal Descentralitzada de Sorpe (Lleida). Con valor estimado de 66.941 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-06-25. Expediente 2022.37.

Importes y cifras

66.941 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2022.37
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Entitat Municipal Descentralitzada de Sorpe
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2024-06-05
Fin de presentación de ofertas
2024-06-25

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
CERVOS, S.A. Adjudicado 56.793 €

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil de contratante Anuncio de Licitación 2024-06-05
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-08-23

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Entitat Municipal Descentralitzada de Sorpe

Ver el órgano →