Prestació del servei de gestió integral de l’Escola municipal de música d’Arenys de Mar
Expediente 2134/2024 · Ajuntament d'Arenys de Mar
Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament d'Arenys de Mar (Barcelona). Con valor estimado de 916.316 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-01-17. Expediente 2134/2024.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 2134/2024
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament d'Arenys de Mar
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 32 meses
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2024-12-17
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-01-17
Códigos CPV
- 80000000Servicios de enseñanza y formación
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| Associació escola de música Carles Vidiella d'Arenys de Mar | Formalizado | 663.609 € | 2025-04-02 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2024-12-18 |
| DOUE | Anuncio de Licitación | 2024-12-17 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-03-06 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2025-06-10 |
| DOUE | Anuncio de Formalización | 2024-12-17 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament d'Arenys de Mar
Ver el órgano →- Servei de retirada de vehicles de la via pública i el seu trasllat al dipòsit municipal o al lloc designat per la policia local PublicadaPublicada: 2026-08-18
- prestació del servei de recollida, captura, trasllat,
assistència, custòdia i gestió d’animals de companyia abandonats, perduts, ferits,
ensalvatgits o decomissats al terme municipal d’Arenys de Mar, així com la recollida i
gestió d’animals morts localitzats a la via pública o en altres espais de competència
municipal EvaluaciónPublicada: 2026-07-30
- Execució de les obres del “Projecte modificat de les obres del Lot 2: Instal·lacions, de l’edifici “Les Clarisses” per al seu ús com a biblioteca municipal”. EvaluaciónPublicada: 2026-07-07
- Execució de les obres de re urbanització integral previstes al carrer Bonaire, amb la finalitat d’adequar-lo als requeriments urbans actuals i donar resposta a les necessitats funcionals, socials i ambientals derivades de l’evolució recent del municipi previst dins del projecte de redacció de quatre projectes per la re urbanització dels carrers Bonaire, Escolàpies, Sant Ramon (tram entre c/ Josep Baralt i c/Frederic Marès) i Sant Pere (inclou l’accés a la Plaça Bellavista) d’Arenys de Mar, concretament definit a l’apartat d’amidaments i pressupost com a Capítol 05 PublicadaPublicada: 2026-07-02
- servei de muntatge, dispar i desmuntatge de la tronada aèria que tindrà lloc el dia 29 de juny de 2026, a la Platja de la Picòrdia, d’acord amb les prescripcions tècniques que s’estableixen. Així com per la Festa Major de Sant Zenon el muntatge, dispar i desmuntatge d’una traca a la Riera de 350 metres pel dia 8 juliol i a continuació un ramillet final de pirotècnia a la Platja de la Picòrdia ResueltaPublicada: 2026-04-27
- prestació del servei de control d’organismes que esdevenen plaga i que poden tenir una afectació a la salut pública de la ciutadania del municipi d’Arenys de Mar AdjudicadaPublicada: 2026-04-23
- Execució dels projectes de reducció de la densitat de l’arbrat i estassada del sotabosc en la franja perimetral de baixa combustibilitat del nucli urbà d'Arenys de Mar i de la urbanització de les Carolines ResueltaPublicada: 2026-04-14
- Prestació del servei de prevenció, salvament i socorrisme a les platges del terme municipal d'Arenys durant les temporades 2026 i 2027 AdjudicadaPublicada: 2026-04-13
- Redacció del projecte executiu i direcció d’obra per a la instal·lació d’un elevador amb mirador panoràmic ResueltaPublicada: 2026-03-26
- subministrament de vehicle tipus furgoneta amb equip de pressió d’aigua per la neteja viària, a combustió, per a l’ús de la Brigada municipal d’Arenys de Mar AdjudicadaPublicada: 2026-03-26