El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Preparació del lateral de la pista esportiva, retirant i recol·locant la tanca perimetral, reparar la vorera exterior, amb demolició del material deteriorat, gestionat amb càrrega i transport a l’ abocador controlat. Es col·locarà vora de paviment de formigó HM-20 amb fibres, estesa, enrasat i acabat antilliscant. Subministrament i col·locació de tanca perimetral metàl·lica de color gris, amb piquets de suport cada 2 m. Neteja del paviment de la pista per a eliminar materials naturals adherits i solts, preparant la base per a pintar. Polit amb Mitjans mecànics la superfície irregular, reparar esquerdes, disposar capa d’ emprimació i pintar amb acabat de color resistent i antilliscant homologat per a la pràctica esportiva. Marcatge de les línies de la pista per a futbol i basquet de color blanc resistent segons les mides disponibles. Pintat de la part de tanca del Fons amb oxiron de color òxid per a integrar en el conjunt i completar el perímetre.

Expediente CME 05-2026 · Ajuntament de Fígols i Alinyà

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Fígols i Alinyà (Lleida). Con valor estimado de 19.559 € y presupuesto de 23.666 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-07-28. Expediente CME 05-2026.

Importes y cifras

19.559 €
Valor estimado
23.666 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
CME 05-2026
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Fígols i Alinyà
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2026-07-22
Fin de presentación de ofertas
2026-07-28

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
MANEL GUIRADO CAMPOS ( AUTONOMO) Adjudicado 19.559 € 2026-07-29

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Fígols i Alinyà

Ver el órgano →