Petites reformes de tipus superficial per tal de d’habilitar l’actual terreny com espai per a aparcament dels vehicles que accedeixen a la zona lúdica que envolta el carrer Camp dels Prats, per tal d’augmentar la seguretat i netedat de la zona.
Expediente EXP 1379-1898-2024 · Ajuntament de Begues
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Begues (Barcelona). Con valor estimado de 39.953 € y presupuesto de 48.343 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-07-23. Expediente EXP 1379-1898-2024.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- EXP 1379-1898-2024
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Begues
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Contrato Menor
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2024-07-09
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-07-23
Códigos CPV
- 45000000Trabajos de construcción
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
- Begues, Barcelona, Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament de Begues
Ver el órgano →- Servei de redacció d'un document tècnic per l'avaluació de la seguretat en l'accés a les cobertes dels edificis públics PublicadaPublicada: 2024-07-03
- Obres de millora de l'espai de jocs infantils situat a la zona esportiva amb petites reformes de tipus superficial per tal de millorar la seguretat i la netedat de la zona. AdjudicadaPublicada: 2024-06-11