El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Per tal de cobrir l’etiquetatge de tots els productes sanguinis provinents de les donacions altruistes dels donants de Catalunya abans de ser subministrats i transfosos als hospitals de tot Catalunya, i esporàdicament, a altres hospitals del territori espanyol o mundials, aquest expedient de contractació pretén donar resposta a les necessitats del BST en matèria d’etiquetatge dels productes irradiats sanguinis de manera global, és a dir, per a tots els seus centres i cobrint tots els àmbits

Expediente CS/2000/1100005771/24/PO · Banc de Sang i Teixits (BST)

Licitación pública de suministros convocada por Banc de Sang i Teixits (BST) (Cataluña). Con valor estimado de 184.000 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-03-12. Expediente CS/2000/1100005771/24/PO.

Importes y cifras

184.000 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
CS/2000/1100005771/24/PO
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Banc de Sang i Teixits (BST)
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2024-02-26
Fin de presentación de ofertas
2024-03-12

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
FIMECORP INTERNATIONAL, S.L. Formalizado 27.000 € 2024-08-30

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-02-26
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-08-09
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-08-30

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Banc de Sang i Teixits (BST)

Ver el órgano →