Obres "Millora de la qualitat de la conca en el tram alt del riu Albaida al seu pas pel nucli urbà"
Expediente 2298030J · Alcaldía del Ayuntamiento de Albaida
Licitación pública de obras convocada por Alcaldía del Ayuntamiento de Albaida (Valencia/València). Con valor estimado de 36.672 € y presupuesto de 36.672 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-10-16. Expediente 2298030J.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 2298030J
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Alcaldía del Ayuntamiento de Albaida
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Contrato Menor
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Valencia/València
Fechas clave
- Publicación
- 2025-10-08
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-10-16
Códigos CPV
- 03400000Productos de la silvicultura y de la explotación forestal
- 16600000Maquinaria agrícola o forestal especializada
- 45112000Trabajos de excavación y movimiento de tierras
- 77200000Servicios forestales
- 77211000Servicios relacionados con la explotación forestal
- 77312000Servicios de desbrozo
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| FRANBER NATURA SL | Formalizado | 34.659 € | 2025-10-17 |
Ubicación geográfica
- Valencia, Valencia, Comunidad Valenciana
Otras licitaciones de Alcaldía del Ayuntamiento de Albaida
Ver el órgano →- Actuació integral al Parc 12 d'octubre PublicadaPublicada: 2026-08-24
- Millora de la seguretat viària i construcció de carril cicle vianants entre el municipi d'Albaida i el Palomar PublicadaPublicada: 2026-08-13
- Servei de neteja viària i espais públics de la Ciutat d'Albaida PublicadaPublicada: 2026-08-02
- Serveis d'implantació, posada en marxa, suport i manteniment d'un sistema informàtic per a la gestió integral de nòmines, recursos humans i control horari de l'Ajuntament d'Albaida EvaluaciónPublicada: 2026-07-29
- Subministrament en règim de lloguer i instal·lació temporal de l'enllumenat ornamental
als carrers d'Albaida amb motiu de les festes patronals i de moros i cristians, i les festes
de nadal i reis mags ResueltaPublicada: 2026-06-29
- Adquisició de vehicle tipus tractor amb complement auxiliar per a prevenció de catàstrofes naturals ResueltaPublicada: 2026-06-25
- OBRES reparació en camí vell d'Ontinyent a Albaida, pas inundable de n'Anguilar i reasfaltat en ctra. Ontinyent al municipi d'Albaida (Pla obert 24-27) ResueltaPublicada: 2026-03-06
- OBRES: Substitució parcial de coberta, reparació de façana i forjat segon, i instal·lació ascensor a Casa Balbina (Pla Obert 24-27) ResueltaPublicada: 2026-02-26
- Obres Vestuaris de nova planta i adequació del camp de futbol i pista d'atletisme del poliesportiu municipal d'Albaida ResueltaPublicada: 2025-12-22
- contrato de servicios de carácter privado "póliza de seguros de responsabilidad civil/patrimonial del Ayuntamiento de Albaida ResueltaPublicada: 2025-11-18