Obres d' urbanització del Carrer Esports al municipi de ESTERRI D’ÀNEU, corresponents a tornar a pavimentar el vial i implantar un nou tub de claveguera per a aigües pluvials tot connectant els baixants de la coberta dels edificis i solars existents a la xarxa.
Expediente 153/2026 · Ajuntament d'Esterri d'Àneu
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament d'Esterri d'Àneu (Lleida). Con valor estimado de 271.751 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-16. Expediente 153/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 153/2026
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament d'Esterri d'Àneu
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 4 meses
- Lugar de ejecución
- Lleida
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-17
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-09-16
Códigos CPV
- 45200000Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-17 |
Ubicación geográfica
- Lleida, Lérida, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament d'Esterri d'Àneu
Ver el órgano →- Permisos de caça dins la Reserva Nacional de Caça de l’Alt Pallars, municipi Esterri d'Àneu, Temporada 2026-2027
El preu de licitació de cada permís de SELECTIU és a l’alça, essent el preu de sortida l’indicat a la taula seguent.
Espècie / Sexe Codi Permís Unitat Guarda PREU BASE
Cérvol Mascle 26-APACEMSP-024 Bonaigua-Guingueta 74161.000,00 euros
Cérvol Mascle 26-APACEMSP-025 Bonaigua-Guingueta 74161.000,00 euros AdjudicadaPublicada: 2026-07-16
- Urbanització d'un tram del carrer del Mig d'Esterri d'Àneu AdjudicadaPublicada: 2025-06-13