Millores pavimentació d'un tram del camí de Solà de Gou - Solaric - Cal Grill, segons descriu la memòria tècnica redactada per l'arquitecta municipal.
Expediente X2026000445 · Ajuntament de Sant Joan les Fonts
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Sant Joan les Fonts (Girona). Con valor estimado de 29.334 € y presupuesto de 35.494 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-05-08. Expediente X2026000445.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2026000445
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Sant Joan les Fonts
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Contrato Menor
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Girona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-04-28
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-05-08
Códigos CPV
- 45233220Trabajos de pavimentación de carreteras
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| SALVADOR SERRA, S.A. | Adjudicado | 24.000 € | 2026-05-18 |
Ubicación geográfica
- Girona, Gerona, Cataluña
- Sant Joan les Fonts, Gerona, Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Joan les Fonts
Ver el órgano →- Subministrament i manteniment de llicències de programari de Microsoft AdjudicadaPublicada: 2026-07-15
- Arranjament de la plaça Sant Jordi de Sant Joan les Fonts segons descriu la memòria tècnica redactada per l'arquitecta municipal, signada en data 21 de maig de 2026. AnuladaPublicada: 2026-05-25
- Obres de conservació i millora de la seguretat viària de diversos vials del municipi de Sant Joan les Fonts consistents en la construcció de reductors de velocitat en diferents vials, segons descripció que figura a la memòria tècnica redactada per l’arquitecta municipal. AdjudicadaPublicada: 2026-05-22
- Arranjament de la plaça Sant Jordi de Sant Joan les Fonts, segons descriu la memòria tècnica redactada per l'arquitecta municipal. AnuladaPublicada: 2026-04-28
- Treballs de construcció d'un nou col·lector d'aigües residuals a l'Avinguda Llevant de Sant Joan les Fonts, tal com descriu el projecte tècnic aprovat per l'ajuntament. AdjudicadaPublicada: 2026-02-02
- Substitució tanca de fusta a la zona del Boscarró segons descriu memòria tècnica redactada per l'arquitecta municipal. AdjudicadaPublicada: 2026-01-27
- Reparació del paviment asfàltic del carrer Secretari Moret de Sant Joan les Fonts, segons descriu la memòria tècnica redactada per l'arquitecta municipal. AdjudicadaPublicada: 2025-12-01
- Treballs d'estassada i de desbrossada zona verda: zona horts, carrer Castanyer i Carrer Sant Pere. AdjudicadaPublicada: 2025-10-28
- L'objecte del present contracte és el servei d'atenció i d'informació turística de l'oficina de turisme de Ca l'Esquirolet de Sant Joan les Fonts, d'acord amb les prescripcions establertes en el plec de prescripcions tècniques. ResueltaPublicada: 2025-10-15
- La finalitat del servei de dinamització juvenil és oferir serveis, projectes i espais de relació adreçades a joves de 12 a 29 anys per abordar les principals necessitats d’emancipació i autonomia de la joventut, donant sortida a les seves inquietuds i necessitats. ResueltaPublicada: 2025-10-15