Millorar el traçat del carrer de la Riera, garantint el correcte desguàs en cas de pluges, amb les obres de: Esbrossada, desmuntatge dels tubs actuals i condicionament del terreny al curs de la llera, excavació i preparació del terreny, execució in situ d'un calaix de formigó amb les seves embocadures i esculleres, terraplenat per la configuració de la nova plataforma i execució del paquet de ferm, proteccions i senyalitzacions viàries.
Expediente 2024/40 · Ajuntament de Querol
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Querol (Tarragona). Con valor estimado de 95.582 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-06-09. Expediente 2024/40.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 2024/40
- Estado
- Evaluación
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Querol
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Tarragona
Fechas clave
- Publicación
- 2025-05-20
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-06-09
Códigos CPV
- 45221000Trabajos de construcción de puentes y túneles, pozos y pasos subterráneos
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2025-05-20 |
Ubicación geográfica
- Tarragona, Tarragona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Querol
Ver el órgano →- L'obertura del local social de Ranxos de Bonany i la gestió del bar. PublicadaPublicada: 2025-10-21
- La neteja pròpiament, així com l’aportació de tota la maquinària, estris, productes de neteja, accessoris, elements fungibles i consumibles necessaris per a la prestació integral i completa del servei.
Per tant, inclou:
- Mà d’obra
- Material
- Maquinària
- I qualsevol despesa general i tema relacionat amb el servei de neteja i detallat dins d’aquest plec i els seus annexos. EvaluaciónPublicada: 2025-09-23