El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Manteniment i reparació de la flota de vehicles de l’Ajuntament de Sant Pere de Ribes de l’àrea d’Obres i Jardineria del departament d’Espai Públic, de l’àrea d’Urbanisme i de l’àrea de Serveis Socials. L''abast dels serveis contemplats en el present plec de prescripcions tècniques inclou el manteniment complet i les reparacions dels vehicles de les àrees d’Obres i Jardineria del departament d’Espai Públic, l’àrea d’Urbanisme i l’àrea de Serveis Socials de l''Ajuntament de Sant Pere de Ribes. Això contempla el manteniment correctiu regular, les reparacions extraordinàries (avaries i accidents), el canvi de pneumàtics, rentat, servei de pre-ITV, d’ITV, tacògraf els vehicles, furgonetes i remolcs, si escau, i en general, totes les accions necessàries per mantenir-los operatius i en bones condicions de funcionament i seguretat, permetent així complir amb el servei municipal corresponent. El servei de manteniment i reparació de la flota de vehicles també implica proveir tots els elements de recanvi, peces, accessoris i consumibles necessaris per dur a terme les reparacions, així com la posada a disposició de vehicles de recanvi en el cas que siguin necessari a causa de la prolongació d’una tasca de reparació. A més, s''inclouen les inspeccions i tràmits requerits per garantir que els vehicles de la Via Pública, Jardineria , Urbanisme i Serveis Socials, passin satisfactòriament la Inspecció Tècnica de Vehicles (ITV). La llista de vehicles, tant de combustió com elèctrics, subjectes a aquest manteniment està detallada a l''Annex 1 del PPTP. Aquesta llista especifica el Centre Gestor assignat a cada vehicle. Tanmateix, aquesta relació no és exhaustiva ni limitant, ja que qualsevol canvi en la flota (ja sigui per incorporacions o baixes) es considerarà automàticament com a part del contracte, i formarà part de l’objecte del mateix i per tant s''aplicarà en la seva totalitat.

Expediente 01040604/2024/31 · Ajuntament de Sant Pere de Ribes

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Sant Pere de Ribes (Barcelona). Con valor estimado de 125.455 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-12-14. Expediente 01040604/2024/31.

Importes y cifras

125.455 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
01040604/2024/31
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Sant Pere de Ribes
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-11-29
Fin de presentación de ofertas
2024-12-14

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
AUTOPLAMEC, S.L. Formalizado 54.545 € 2025-04-24

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-11-29
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-04-30
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-04-30

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Pere de Ribes

Ver el órgano →