Lloguer de l’espai de l’estand de l’Institut Ramon Llull a la Fira del Llibre de Londres (London Book Fair), edició 2027, a l'entitat organitzadora de l'esdeveniment, Reed Exhibitions Ltd.
Expediente CP00054 N-1415/26 · Consorci de l'Institut Ramon Llull
Licitación pública de servicios convocada por Consorci de l'Institut Ramon Llull. Con valor estimado de 25.443 €. Procedimiento negociado sin publicidad. Expediente CP00054 N-1415/26.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- CP00054 N-1415/26
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Consorci de l'Institut Ramon Llull
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Negociado sin publicidad
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
Fechas clave
- Publicación
- 2026-07-30
Códigos CPV
- 79950000Servicios de organización de exposiciones, ferias y congresos
- 92331100Servicios de ferias
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| REED EXHIBITIONS LIMITED | Formalizado | 25.443 € | 2026-07-30 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-07-30 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2026-07-31 |
Otras licitaciones de Consorci de l'Institut Ramon Llull
Ver el órgano →- Contractació específica d'encàrrec de serveis amb concreció de condicions, en el marc del Sistema dinàmic d'adquisició de serveis de prevenció de riscos laborals (PRL) aliens de la Comissió Central de Subministraments (CCS-2023-13).
Inclou la prestació integral del Servei de PRL aliens per a l’IRL, abastant les disciplines tècniques de seguretat en el treball, higiene industrial, ergonomia i psicosociologia aplicada, així com les activitats de medicina de treball, els reconeixements mèdics, les activitats específiques desenvolupades per tècnics de PRL, les activitats específiques desenvolupades per unitats bàsiques sanitàries (UBS) i l'elaboració de plans d'autoprotecció (PAU). Es preveu una durada d'un any (set. 2026 - ago. 2027), prorrogable per un altre any (set. 2027 - ago. 2028). ResueltaPublicada: 2026-07-01
- Servei de producció i regidoria d'espectacles musicals al teatre Olympia de París a l'11 d'octubre de 2026. ResueltaPublicada: 2026-06-12
- Servei dels espectacles musicals de Maria del Mar Bonet i Borja Penalba al Teatre Olympia de París diumenge 11 d’octubre de 2026 ResueltaPublicada: 2026-05-29
- Servei d’auxiliar d’informació, recepció, control d’accessos i comprovació d’instal·lacions del Consorci de l’Institut Ramon Llull, situat al Palau Baró de Quadras, Avinguda Diagonal 373 AdjudicadaPublicada: 2026-05-27
- Lloguer de l’espai de l’estand de l’Institut Ramon Llull a la Fira Internacional del Llibre de Frankfurt 2026, a l'entitat organitzadora de l'esdeveniment, Frankfurter Buchmesse GmbH. ResueltaPublicada: 2026-04-08
- Servei de muntatge i desmuntatge de l’exposició situada a l’espai “Catalonia in Venice” a Venècia que es durà a terme per la participació de la cultura catalana a la 61a edició de la Biennal d’Art Venècia 2026, dins del programa “Eventi Collaterali”. ResueltaPublicada: 2026-03-31
- Servei de disseny d’estands, aplicació del grafisme, muntatge i desmuntatge, manteniment i emmagatzematge, coordinació tècnica i transport dels estands promocionals per a tres fires literàries internacionals a les que assistirà el Consorci Institut Ramon Llull durant l’any 2026 (Londres, Bolonya i Frankfurt). ResueltaPublicada: 2026-03-09
- Servei de personal de sala, coordinació a Venècia i manteniment de l’Exposició que es durà a terme a l’espai de la cultura catalana a Venècia, en el context de la participació de l’Institut Ramon Llull a la 61ª edició de la Biennal d’Art de Venècia 2026, dins del programa “Eventi Collaterali”. ResueltaPublicada: 2026-02-24
- Serveis artístics de producció de l’obra artística per a l’exposició “Paper Tears”, per la participació de la cultura catalana a la 61a edició de la Biennal d’Art de Venècia 2026, dins del programa “Eventi collaterali”. ResueltaPublicada: 2026-01-08
- Espai expositiu per la participació de la cultura catalana a la Biennal d’Art de Venècia 2026, en el marc dels “Eventi Collaterali”. ResueltaPublicada: 2025-12-22