El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Lloguer d’un grup electrògen de 80 kVA (64 kW) insonoritzat i homologat segons la normativa CE. Necessitem la instal·lació del material elèctric mitjançant cablejat i un quadre de distribució protegit. Ha d’incloure l’assegurança de Responsabilitat Civil, combustible per les hores necessàries, serveis de repostatge, així com i l’entrega i recollida dels equips. A més, aquest grup electrògen necessita anar acompanyat d’un projecte elèctric de legalització, que sigui realitzat per un enginyer elèctric, incloent certificat d’instal·lador i certificat final de l’enginyer.

Expediente COME_2025/23452 · Ajuntament de Castelldefels

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Castelldefels (Barcelona). Con valor estimado de 3.500 € y presupuesto de 4.235 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-11-20. Expediente COME_2025/23452.

Importes y cifras

3.500 €
Valor estimado
4.235 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
COME_2025/23452
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Castelldefels
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-11-13
Fin de presentación de ofertas
2025-11-20

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
KILOENERGIA SL Formalizado 3.499 € 2025-11-27

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Ver el órgano →