El Vínculo El Vínculo.
Publicada

Lloguer d'estands per a la organització Mostra Cuina 2025. Col·locació de 36 metres quadrats de tarima de 8.5 cm d’alçada emmoquetada Lloguer de 22 estands modulars de 5x2. Un total de 220 metres quadrats. Il·luminació dels estands. L’Ajuntament de Castelldefels organitza la Mostra de Cuina, una jornada que ha de servir per mostrar la diversitat gastronòmica i la riquesa culinària de Castelldefels, on s’oferirà degustació de menjars, postres, begudes i cafès, amb representació dels restauradors i restauradores del municipi. Per aquest motiu és necessari comptar amb una infraestructura adequada que pugui acollir aquesta Mostra, i es requereixen carpes per a que es pugui realitzar aquest esdeveniment. El servei ha de consistir en el lloguer de 22 estands modulars de 5x2 que es facilitaran als diferents participants de la Mostra de Cuina. Aquests hauran de comptar amb la corresponent moqueta i il·luminació.

Expediente TUR 2025/16295 · Ajuntament de Castelldefels

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Castelldefels (Barcelona). Con valor estimado de 10.204 € y presupuesto de 12.347 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-08-07. Expediente TUR 2025/16295.

Importes y cifras

10.204 €
Valor estimado
12.347 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
TUR 2025/16295
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Castelldefels
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-07-30
Fin de presentación de ofertas
2025-08-07

Códigos CPV

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Ver el órgano →