Licitació de les obres de connexió de les aigües residuals del barri de les Maioles a la xarxa de clavegueram municipal - estació de bombament
Expediente X2026000144 · Ajuntament de Flaçà
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Flaçà (Girona). Con valor estimado de 290.993 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-07-08. Expediente X2026000144.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2026000144
- Estado
- Evaluación
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Flaçà
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 4 meses
- Lugar de ejecución
- Girona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-06-18
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-07-08
Códigos CPV
- 45232410Obras de saneamiento
- 45232431Estación de bombeo de aguas residuales
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-06-18 |
Ubicación geográfica
- Girona, Gerona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Flaçà
Ver el órgano →- L’objecte del contracte és el subministrament d’una màquina escombradora equipada i adequada per a realitzar el servei de neteja viària al municipi de Flaçà. ResueltaPublicada: 2025-10-17
- Substitució de fusteries de la façana nord de l'escola "Les Moreres" EvaluaciónPublicada: 2025-05-08
- L'objecte del present contracte és la prestació integral del servei públic municipal de la llar d’infants “El Tren Petit” ubicada al carrer Camí de Sant Fermí, 19 de Flaçà, inclosos el serveis complementaris (serveis d’acollida i de menjador). ResueltaPublicada: 2025-04-01
- Obres per la millora de la xarxa d''aigua de dos trams del C/Comerç ResueltaPublicada: 2024-12-02