El Vínculo El Vínculo.
Publicada

Les obres projectades es descriuen tot seguit: Placa d’ancoratge dels pilars del costat de l’església, amb doble platina d’ acer (per sobre i per sota del forjat) de 500x500x10 mm, amb quatre forats per a quatre barres passants d’acer roscat de 20 mm amb 8 femelles i volandera roscades, inclosa la perforació del gruix de formigó, segons detall. Dau de fonament amb excavació de 50x50x80 cm, formigonat HA-30 armat amb 4D12 e D8 cada 20 cm, placa de base d’ancoratge amb platina de 500x500x10 mm, amb quatre esperes soldades D20 amb ganxo a 90º, segons detall. Base correguda de formigó, riostra/corretja, de 25x30 cm d’ HA-30 de ciment blanc, sota el mur perimetral, armat amb 4D12 eD8 cada 25 cm, encofrat d’acabat vist. Pilar laminat perfil normal HEB-140 soldat a placa de base i platina de coronació soldada de taller, tot amb protecció RF-60. Subministrament i col·locació d’encavallada formada amb perfils normals soldats, de forma triangular tipus gelosia, segons detall, amb protecció RF-60. Paret de tancament de 30 cm de gruix, totxana, amb una cara revestida acabada amb morter de c.p. de color terrós, llindes incloses per a portes, buit per plé. Tancament inferior de vidre emmotllurat de 190x190x80 mm, armat a tots els junts amb D8, creuats amb fixació d’ espera a la base de la riostra. Tancament amb fusteria i envidrament, de 100 cm d’alt per 28.00 m de llargada d’alumini negre amb rompuda de pont tèrmic, envidrament doble de cambra aïllant, 6/10/8 laminat, fixe i basculant segons detall, inclosos els pre/marcs i la base IPN-160 al costat església i mimbell segellat amb espuma de poliuretà. Subministrament i col·locació de panell CLT de coberta sobre encavallades, fixació mecànica, 12 cm de gruix. Subministrament i col·locació de coberta amb aïllant tèrmic de 10 cm entre llates de fusta de 10x4 cm fixades mecànicament, membrana ondulada impermeable fixada mecànicament amb peces especials i teulada de teula àrab envellida color vermellós fixada amb espuma de poliuretà.

Expediente 49/23 · EMD DE TAÚS

Licitación pública de obras convocada por EMD DE TAÚS (Lleida). Con valor estimado de 82.556 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-10-30. Expediente 49/23.

Importes y cifras

82.556 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
49/23
Estado
Publicada
Órgano de contratación
EMD DE TAÚS
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Duración del contrato
5 meses
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2023-10-16
Fin de presentación de ofertas
2023-10-30

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-10-16

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de EMD DE TAÚS

Ver el órgano →