El Vínculo El Vínculo.
AdjudicadaFinanciación UE

Les obres consisteixen en la rehabilitació energètica i supressió de barreres arquitectòniques de la planta primera del Centre Cultural Municipal, destinada a espai museístic i sala d’exposicions audiovisuals, l’adaptació de la zona existent en planta baixa destinada a serveis higiènics i de la comunicació entre ambdues plantes. Al mateix temps es porten a terme les obres necessàries per complir amb les condicions d’accessibilitat i de supressió de barreres arquitectòniques. D’aquesta manera s’aconseguirà un edifici accessible a les persones amb mobilitat reduïda en totes les seves plantes i dependències públiques. El projecte també contempla la substitució de les instal·lacions de climatització i ventilació, al mateix temps que s’incorpora l’energia fotovoltaica a l’edifici.

Expediente 01/2024 · Ajuntament d'Arbeca

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament d'Arbeca (Lleida). Con valor estimado de 201.227 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-04-16. Expediente 01/2024.

Importes y cifras

201.227 €
Valor estimado
2
Lotes

Datos del expediente

Expediente
01/2024
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament d'Arbeca
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2024-03-27
Fin de presentación de ofertas
2024-04-16

Códigos CPV

Lotes (2)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Preveu totes les partides relacionades amb l''obra civil de l''actuació
2 Preveu l''execució de les instal.lacions elèctriques, climatització, ventilació i energia.

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
CRIS CONSTRUC 2011, S.L. · Lote 1 Adjudicado
INSTAL.LACIONS SIRAMAX SLU · Lote 2 Adjudicado

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil de contratante Anuncio de Licitación 2024-03-27
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-05-22
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-05-22

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament d'Arbeca

Ver el órgano →