Les obres consisteixen en la millora dels trams més erosionats i la millora del sistema de drenatge del camí que dona accés al Santuari de la Mare de Déu de Puiggraciós, amb la finalitat de garantir una via alternativa d'accés i sortida del municipi en cas de bloqueig de la carretera C-17.
Expediente 2026_587 · Ajuntament de Figaró-Montmany
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Figaró-Montmany (Barcelona). Con valor estimado de 115.817 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-17. Expediente 2026_587.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 2026_587
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Figaró-Montmany
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 6 meses
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-28
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-09-17
Códigos CPV
- 45233142Trabajos de reparación de carreteras
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-28 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Figaró-Montmany
Ver el órgano →- L'objecte del present plec és la contractació promoguda per l'Ajuntament de Figaró-Montmany del servei d'assistència tècnica, manteniment i suport de la xarxa informàtica municipal. ResueltaPublicada: 2026-07-07
- subministrament i servei tècnic de llum i so per actes culturals i festius de l’Ajuntament de Figaró-Montmany, ResueltaPublicada: 2026-06-22
- Dotar a la piscina municipal del corresponent personal que presti el servei de socorrisme aquàtic, vigilància, primers auxilis a les persones usuàries i taquillatge a la piscina municipal de l'Ajuntament de Figaró-Montmany, durant el període estival. ResueltaPublicada: 2026-02-27
- És objecte del present plec la contractació promoguda per l’Ajuntament de Figaró-Montmany del subministrament dels materials i productes de neteja d’edificis municipals ResueltaPublicada: 2026-02-06
- L’objecte de la present licitació és l’adjudicació, mitjançant procediment obert simplificat abreujat, de tramitació ordinària del desenvolupament del servei de suport de logopèdia a l’Escola Montmany ResueltaPublicada: 2026-02-06
- L'objecte del contracte és el subministrament i instal·lació, per procediment obert simplificat sumari, d’un analitzador de fluorurs a l’ETAP de Figaró-Montmany ResueltaPublicada: 2026-01-26
- La necessitat que s'ha de satisfer amb el contracte és la recuperació del Pou de Can Juncà, per tal d’aprofitar els recursos hídrics del municipi, i així assegurar el subministrament d’aigua a la població en determinades èpoques de l’any. ResueltaPublicada: 2025-11-28
- contracte d’obres de rehabilitació de la coberta del Nou Casino, del municipi de Figaró-Montmany ResueltaPublicada: 2025-09-22
- L'objecte del contracte és el manteniment i obertura parcial de la franja de protecció contra incendis forestals al nucli urbà de Figaró-Montmany. ResueltaPublicada: 2025-08-29
- L''objecte del contracte és el subministrament, per procediment obert simplificat sumari, per a la contractació del subministrament i instal·lació de tòtems i armaris per la recollida dels residus sòlids urbans porta a porta a domicili del municipi de Figaró-Montmany. ResueltaPublicada: 2025-03-07