Les actuacions previstes corresponen a la renovació parcial de la xarxa de distribució al poble de Bescaran i que inclou la nova conducció d'aigua potable des del diposit a l'entrada del poble, la renovació de part de la conducció a la part alta del poble i la renovació d'altres serveis en els trams on s'obri la rasa per substituir la conducció d'aigua, segons es descriu en el projecte constructiu.
Expediente 9/2024 · Entitat Municipal Descentralitzada de Bescaran
Licitación pública de obras convocada por Entitat Municipal Descentralitzada de Bescaran (Lleida). Con valor estimado de 183.416 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-04-02. Expediente 9/2024.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 9/2024
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Entitat Municipal Descentralitzada de Bescaran
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Lleida
Fechas clave
- Publicación
- 2024-03-11
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-04-02
Códigos CPV
- 45231300Trabajos de construcción de tuberías para agua y aguas residuales
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2024-03-11 |
Ubicación geográfica
- Lleida, Lérida, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Entitat Municipal Descentralitzada de Bescaran
Ver el órgano →- Espreu actuacions en la xarxa de distribució d'aigua potable a Bescaran amb la instal.lació de comptadors de telelectura. PublicadaPublicada: 2025-10-27