El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

La prestació del servei de menjador social a persones i famílies en situació de vulnerabilitat o amb necessitats socials, proporcionant un àpat cada dia que es podrà prendre o recollir en el mateix menjador, o es repartirà a domicili. El contracte es pot qualificar de contracte administratiu de serveis, d’acord amb la definició de l’article 17 de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic (LCSP), per la qual es transposen a l’ordenament jurídic les directives del Parlament Europeu i del Consell 2014/23/UE i 2014/24/UE, de 26 de febrer de 2014. D’acord amb els codis CPV que corresponen al present contracte, que es troba dins els serveis d’hostaleria, caldrà tenir en compte que es troba dins els contractes inclosos en l’Annex IV de la LCSP, serveis especials.

Expediente 1403-000009-001489/2025 · Ajuntament de Sitges

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Sitges (Barcelona). Con valor estimado de 479.741 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-10-03. Expediente 1403-000009-001489/2025.

Importes y cifras

479.741 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
1403-000009-001489/2025
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Sitges
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-09-17
Fin de presentación de ofertas
2025-10-03

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
FUNDACIÓ PRIVADA HOSPITAL SANT JOAN BAPTISTA Formalizado 219.881 € 2025-12-23

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-09-17
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-11-27
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-01-02

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sitges

Ver el órgano →