El Vínculo El Vínculo.
EvaluaciónContrato SARA

La millora de actual sistema de climatització i del sistema d'Aigua Calenta Sanitaria (ACS) de les comissaries de Premià de Mar i Viladecans, que inclou tant el projecte de modificació, el subministrament i la instal·lació de la maquinària, per a l'any 2026. A través de la millora dels sistemes de climatització i ACS, és també objecte del contracte la millora de eficiència energètica de les comissaries

Expediente IT-2026-61 · Departament d'Interior i Seguretat Pública

Licitación pública de suministros convocada por Departament d'Interior i Seguretat Pública (Cataluña). Con valor estimado de 725.360 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-02-06. Expediente IT-2026-61.

Importes y cifras

725.360 €
Valor estimado
2
Lotes

Datos del expediente

Expediente
IT-2026-61
Estado
Evaluación
Órgano de contratación
Departament d'Interior i Seguretat Pública
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
6 meses
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2026-01-12
Fin de presentación de ofertas
2026-02-06

Códigos CPV

Lotes (2)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Millora sistema climatització Comissaria Premià de Mar
2 Millora sistema climatització Comissaria Viladecans

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-01-12

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Departament d'Interior i Seguretat Pública

Ver el órgano →